Nature Strikes Back
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Nature Strikes Back є щось середнє між типовими клікера формату «Merge» і повноцінної захистом вежі! В цілому, ідея непогана, нехай і не нова, але обєктивно, такий проект підійде далеко не кожному шанувальнику як одного, так і іншого жанру. У чому саме тут підступ ми розповімо далі.

А підготували гру в студії Digital Will Inc., яка поки що не встигла зарекомендувати себе, так як цей проект у них перший. Проте, як мінімум над візуальною складовою тут явно працювали, гра виглядає соковито, володіє відмінною анімацією, а при вашій підтримці проекту студія напевно випустить щось ще, щось більш серйозне.


Але, повернемося до подій на екрані. А там все просто, як і в будь-який інший грі формату TD. У вас є область, де розміщуються обороняються (в нашому випадку це кумедні рослини) і дорога по якій рухатимуться атакуючі. Різниця лише в тому, що якщо в класичному варіанті ви найчастіше вибирали розташування «веж», то в даному випадку вони все будуть зосереджені на майданчику розміром 4 на 4 квадрати, половина з яких спочатку заблокована, а на розблокування потрібно ігрова валюта. Якщо раніше для збільшення потужності «вежі» були потрібні кошти на її поліпшення, то зараз це відбувається за звичним форматом обєднання двох однакових рослин, які перетворюються в одне нове, більш потужне.

Так в чому ж підступ?

Якщо ви шанувальник класичних ігор формату TD, то тут явно бракує складності, ніде проявити тактичні навички. Само собою, проект розрахований на більш широку аудиторію і його сміливо можна назвати казуальних.

Якщо ви шанувальник спокійних, розмірених клікерів, що теж класичний підхід, то тут немає і його, так як деяка динаміка все ж таки присутня і чим швидше ви будете обєднувати «вежі», тим більше шансів на перемогу.


Особливості гри Nature Strikes Back на андроїд:

  • Приємна графіка, відмінна анімація;
  • Простий, зрозумілий геймплей;
  • Цікаве злиття жанрів клікера і захист вежі;
  • Гра і казуальна і динамічна одночасно.

Недоліки гри:

  • Жоден з жанрів в результаті не превалює, що вносить деяку невизначеність;
  • Присутній реклама;
  • Покупки теж мають місце бути, як і в будь-якому клікера.

Підсумок: як ми вже написали, гру Nature Strikes Back складно віднести до того чи іншого жанру, так як від кожного з донорів вона відщипнула щось, втративши основні особливості кожного. Проте, проект все ще іграбельних, красивий і цілком життєздатний.


Реклама

завантажити Nature Strikes Back 2.1.0 для LG L35

Нове в цій версії
Thank you as always for helping the Guardians Defend Nature!

- small bug fixes
Загальна інформація
версія 2.1.0 (2100)
дата завантаження 2021-04-09 18:51
Розмір 30.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/25 10:30
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |