Parking: Revolution Car Zone
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Parking: Revolution Car Zone  - це прикольний симулятор, в якому належить виконувати місії з паркування автомобілів в зазначених компютером місцях.

Геймплей розбивається на короткі завдання, надану гравцеві машину потрібно розмістити на певну стояночную зону. Підсумкове становище транспортного засобу повинно повністю відповідати суворим вимогам. Великі стрілки допомагають розібратися, куди саме підїжджати. Фінішна зона позначена великим прямокутником. Іноді значно простіше проїхати вперед, але стрілка показує, що заїжджати доведеться задом. При неправильному положенні завдання не зараховується, доводиться переробляти роботу. Коли всі нюанси дотримані, на екрані зявляється повідомлення про завершення місії. Користувачеві нараховується до трьох зірок, в залежності від якості результату і темпу його досягнення.

На стартових етапах дається багато вільного місця для маневрування. Далі зявляються різні предмети, що обмежують відносну свободу водія. Дорожні конуси, бордюри та інші елементи змушують проявляти обережність. Їх пошкодження не приносить великих проблем, але знижує оцінку. Коли парк людина набирається досвіду і переходить до більш складним завданням, то на його шляху стоять великі перешкоди, зіткнення з іншою машиною більш небезпечно, ніж наїзд на конус.

Відмінні риси гри Parking: Revolution Car Zone:

  • парковка автомобілів на стоянкових майданчиках;
  • розблокування багатьох моделей машин;
  • відбійники, бордюри, інші перешкоди;
  • чужий транспорт, який заважає виконанню завдання;
  • ризик пошкоджень і створення аварійних ситуацій.

Симулятор вимагає терпіння, зосередженості і розмірених дій з вашого боку, так як різкі рухи при подібних роботах протипоказані. Опції розблокування нових залізних коней знижують відчуття монотонності. Завдяки трьом камерам огляду користувач може знайти оптимальні ракурси для конкретної ситуації, перемикатися між камерами будь-яку кількість разів для здійснення ідеального маневру. Приємна графіка і реалістична фізика допомагають сконцентруватися на процесі. Виклик всі доступні машини і заробіть репутацію кращого парк фахівця!


Реклама

Parking: Revolution Car Zone для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/21 10:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |