Dark Raider
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dark Raider  - це піксельна бродилка, в якій потрібно вбивати монстрів в глибині підземель, очищати від антагоністів майданчики заради продовження життя на планеті.

Апокаліпсис був передбачуваний, люди встигли підготуватися до зіткнення з самим жахливим - люттю всіх Богів. Милості ніхто не чекав, але вона настала. Людству дарували шанс на додатковий час. Поставив жорстку умову: новий день настане, якщо комусь вдасться перемогти монстрів в черговому підземеллі. Майданчиків маса, перспективи дуже світлі. Варвар, маг і воїн погодилися взяти на себе складну місію по боротьбі з нечистю, а управляти ними повинен гравець. Не всі герої доступні відразу, їх розблокуванням доведеться займатися поступово. Воїн оперативно атакує, а маг завдає шкоди вражаючих масштабів, але обороняється дуже слабо. Варвар володіє найкращим захистом, при найнижчому темпі нападу.

В процесі битв в лівій зоні екрану знаходиться джойстик для вибору напрямку руху, а правіше розташовані клавіші дій. Доступно 4 основних маневру, що дозволяють атакувати, ухилятися, стрибати або блокувати дії опонента. Від комбінування махінацій залежить якість ведення бою. Подвійний клік по кнопці стрибка активує миттєву атаку, своєчасна блокування відкриває можливості для несподіваного нападу. Є багато інших цікавих поєднань дій. Важливо вивчати можливості кожного персонажа, покращувати здатності з урахуванням індивідуальних талантів.

Відмінні риси гри Dark Raider:

  • битви з різноманіттям чудовиськ;
  • рандомноє використання карт;
  • розблокування 3 бійців з різними здібностями;
  • небезпечні перетину з босами;
  • заробіток монет і дорогоцінних каменів.

Слешер з елементами ролевика і рогалики володіє піксельної графікою, виконаної в сучасному стилі. Випадкова генерація локацій гарантує непередбачуваність ситуацій. Якщо підопічний гравця був убитий, в наступний раз він прокинеться на зовсім іншому майданчику, монстри будуть іншими, тому підготуватися до певним сценарієм не вийде. Повторюватися можуть тільки боси, до зустрічі з якими потрібно пройти смертоносні пастки і знищити масу поплічників зла. Постарайтеся продовжити період існування людства!


Реклама

завантажити Dark Raider 1.0 для LG L35

Нове в цій версії
Welcome to play Dark Raider!
Загальна інформація
версія 1.0 (5)
дата завантаження 2020-06-17 14:15
Розмір 104.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/19 12:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |