STRIKERS 1945 2 classic
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра STRIKERS тисячі девятсот сорок пять 2 classic  - це вертикальний аркадний шутер, в якому потрібно обстрілювати авіаційну техніку противника в обстановці Другої світової війни.

Ворожі війська отримали серйозне підкріплення, через що війна не була завершена. Користувач управляє винищувачем і намагається знищити антагоністичні літаки. Стрільба виконується автоматично, але в екстрених ситуаціях можна вручну запросити підкріплення. Також доступні опції скидання бомби або зарядки зброї. Необхідно направляти літальний апарат так, щоб обстріл був максимально прицільним. Ще важливо уникати пошкоджень від частих пострілів супротивників, маневрувати для витонченого проходження кожної ділянки.

Перед стартом користувач вказує бажаний рівень складності, самі екстремальні спочатку заблоковані. Працювати доведеться на одному з шести винищувачів з індивідуальними характеристиками і можливостями. Є моделі з концентрованим і дифузним пострілом, різні види ракет, додаткові інструменти. Вороги літають в різних напрямках, частина з них не акцентує увагу на літаку вашого персонажа, але багато затримуються і не пролітають мимо, їх доводиться ламати в обовязковому порядку. Іноді на горизонті зявляються боси з жахливо величезними габаритами, боротися з ними складніше всього.

Відмінні риси гри STRIKERS 1945 2 classic:

  • обстріл ворожих літаків;
  • 6 різновидів літальних апаратів;
  • розблокування поліпшень за круті досягнення;
  • битви з величезними босами;
  • 4 рівня складності.

Графічне оформлення в стилістиці ретро повертає стрільців до ігрових проектів минулого століття, дарує приємне відчуття ностальгії. Допускається повноекранне і оригінальне відображення того, що відбувається. Техніку можна вдосконалювати, успішне проходження місій гарантує отримання нагород. Можливість виклику підкріплення дає впевненість у подоланні найбільш небезпечних зон. Додаткові сили опонентів не повинні вплинути на результат війни. Приступайте до динамічним боям з масою супротивників, доведіть перевагу над чужим повітряним флотом!


Реклама

завантажити STRIKERS 1945 2 classic 1.0.11 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.11 (20201110)
дата завантаження 2020-11-30 06:27
Розмір 81.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/19 10:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |