Rebirth Online
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rebirth Online  - це захоплюючий онлайн-ролевик, в якому персонаж постійно вдосконалюється, бере участь в боях в поодинці або в складі гільдій.

На старті користувач створює героя, вибирає його клас, вказує параметри зовнішності. Для гідного ведення битв в запропонованому світі необхідно пройти квести і прокачати таланти, навчитися себе проявляти. Вітається вивчення професій, робота над отриманням нових здібностей. Також варто подбати про екіпіровку та інших необхідних бійцю речах. Автоматизація битв в проекті не передбачена, важливо вміти самостійно комбінувати навички, шукати оптимальні комбінації дій для здійснення різних маневрів.

Різноманіття форматів дає герою багато можливостей для проведення часу і розвитку. Можна кинути виклик будь-якому користувачеві і битися з його підопічним. Можна приєднатися до чужих обєднанням гравців або створити свою гільдію, виробити командну стратегію, підійти до лігва грізних босів і спільними зусиллями розправитися з ними. Дозволю собі влаштувати масштабне бій між гільдіями, довести перевагу своєї команди перед чужинцями. Кожне сутичка додає досвіду, дозволяє розкривати круті поліпшення, проявляти індивідуальність і заробляти репутацію.

Відмінні риси гри Rebirth Online:

  • PvP-битви, рейди на босів і інші режими в фентезі світі;
  • 4 класу доступних персонажів;
  • апгрейд здібностей, розблокування нових умінь;
  • підбір екіпіровки і скінів;
  • відсутність автоматичних битв.

Значна кількість ігрового контенту дозволяє кожному знайти цікавий формат ігрового процесу під будь-який настрій. Завдяки платформ в фантастичний всесвіт MMORPG можна заходити і зі смартфонів, і з ПК. Чудова тривимірна графіка підсилює враження від геймплея в реальному часі. Взаємодія з людьми виключає передбачуваність подій. Відсутність автоматизації і повна свобода діяльності дають можливість писати власну історію перебування в унікальному світі. Допоможіть підопічному домогтися успіхів у різних напрямках!


Реклама

завантажити Rebirth Online 1.00.0182 для LG L35

Нове в цій версії
* Fixed a bug "2x all" functions don't work on a VIP pass
Загальна інформація
версія 1.00.0182 (10185)
дата завантаження 2021-09-15 19:27
Розмір 51.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Caret Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/17 12:41
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |