Tintin Match
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Tintin Match  - це забавна головоломка, в якій журналіст розслідує чергову справу і вирішує завдання «три в ряд», щоб отримувати таємничі ключі і наближатися до розгадки.

Знаменитий репортер збирається вивчити нову серію питань і сподівається, що з численних дрібних відповідей вдасться зібрати зачіпки до розкриття одного великого справи. Персонажу чекають тривалі поїздки з раптовими відкриттями і ризикованими пригодами. Під управлінням гравця він вирушає в дорогу. Для того, щоб просуватися в пошуках істини, герою потрібні зірки, їх заробляють в процесі вирішення логічних завдань. Між головоломками можна спостерігати, які висновки робить герой, про що він думає, яку тактику планує вибудовувати.

Для кожного завдання береться розкреслений на клітини дошка з різноманітними кольоровими фігурами. Над дошкою вказується, скільки чого потрібно зібрати для вирішення конкретного завдання. Іноді елементи заховані під кольоровими деталями і відразу не помітні, але, якщо поставлена ​​мета їх знайти, значить вони гарантовано там присутні. Деякі предмети даються виключно як бонуси, вони нараховуються після завершення матчу.

Відмінні риси гри Tintin Match:

  • розбір головоломок «три в ряд»;
  • подорожі по далеким містах і країнах;
  • ведення детективного розслідування;
  • заробіток зірок на кожному рівні;
  • розблокування важливих предметів.

Схема дії стандартна, необхідно пересувати елементи, щоб зіставляти три і більше однакових. Поєднані деталі пропадають і коригують лічильник зібраних фігур, якщо є цільовими. Якщо немає - просто звільняють місце для наступних, підвищують шанси домогтися результату при виконанні майбутніх ходів. Бустери допомагають підірвати багато фігур одночасно, швидше знайти заховані елементи.


Реклама

завантажити Tintin Match 1.26.0 для LG L35

Нове в цій версії
This update includes new improvements and fixes. If you have feedback, let us know.
Загальна інформація
версія 1.26.0 (126000365)
дата завантаження 2021-08-24 00:01
Розмір 102.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/17 10:30
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |