West Heroes
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра West Heroes  - це цікавий ролевик, в якому потрібно розібратися з заворушеннями прикордонного населеного пункту на Дикому Заході, покарати бандитів і створити круту інфраструктуру.

Численні бандитські розборки заполонили невелике місто, місцеві жителі чекають появи мудрого правителя для наведення порядку і відродження комфортної атмосфери. Розбійники розуміють тільки мову зброї, важливо зібрати потужну армію для боротьби з ворогами. Для утримання армії знадобляться значні ресурси і якісно обладнана база. Доведеться починати з будівельних робіт, після них зявляться можливості і по отриманню цінних елементів, і щодо прийняття гідних персонажів до війська. Вибір будівель дуже малий, але коректна управлінська діяльність дозволить пізніше розблокувати ряд інших обєктів і створити різноманіття будівель на території.

Більше 60 видів героїв готові піти в атаку, захищати рідні землі, а також виконувати інші завдання за наказом. Варто придивитися до здібностям і навичкам кожного, грамотно використовувати отриману силу. Великий вибір зброї, аксесуарів і екіпіровки благотворно вплине на рівень підготовки підлеглих. Бандити і нероби стануть головною проблемою гравця. Перестрілки з ними будуть буденною, хоч і захоплюючій місією. Можна влаштовувати піші обстріли, або атакувати ворогів верхом на конях. Обстріли перетворюються на справжні змагання, емоційні сплески зашкалюють.

Відмінні риси гри West Heroes:

  • управління містом, захист мирних жителів;
  • битви з ордами лиходіїв;
  • зведення будівель, розширення інфраструктури;
  • видобуток важливих ресурсів;
  • збільшення чисельності армії.

Локації з пустелями рівнинами і горами стануть цікавими зонами досліджень гравця. Подорожі, місії та квести сподобаються фанатам рольових клікерів. Широкий спектр нагород мотивує на прояв активності. Ресурси можна отримувати навіть при автономній роботі, необхідно тільки бажання підвищення заробітку. Приємна графіка створює потрібний антураж. Діалоги і підказки допомагають розібратися в тому, що відбувається, вникнути в сюжетну лінію. Розстріляйте бандитів, зловіть і допитати їх лідерів, зробіть місто добрим, а його жителів щасливими!


Реклама

West Heroes для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/13 13:03
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |