ROBO BLASTER: Guns! Shoot! Boom!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра ROBO BLASTER: Guns! Shoot! Boom! - це казуальний шутер для вашого андроїда, в якому робот обстрілює таких же механізованих персонажів, по черзі очищає кімнати від ворогів.

Добрий персонаж потрапляє в перше приміщення і під управлінням користувача намагається винищити всіх супротивників. Стріляє підопічний автоматично, для цього йому потрібно стояти. У процесі руху вбити ворога неможливо. Злі роботи влаштовують контратаки, випускають обойми снарядів в героя. У стартових кімнатах ворогів мало, з ними легко вдається справлятися. Користувач звикає до принципів взаємодії з персонажем, щоб при зустрічі з більш жорстокою натовпом не виникло критичних ситуацій.

Повалені противники залишають монети, все зароблене миттєво притягається до героя після повного очищення локації. Ширина площадки відповідає ширині екрану, огляд зверху дозволяє своєчасно помічати небезпеки, оцінювати обстановку. Роботу періодично пропонують поліпшення на вибір, від прийнятого рішення може залежати розвиток історії. Апгрейди можуть стосуватися здібностей і відновлення сил, здоровя. Надається багато нових моделей зброї, також даються інші вибухові елементи на зразок гранат. Високі перешкоди на території можуть служити укриттям, але іноді заважають, адже противники теж ховаються за ними. Зверху подібні обставини добре видно, доводиться будувати тактику обходу нерухомих обєктів.

Відмінні риси гри ROBO BLASTER: Guns! Shoot! Boom !:

  • знищення роботизованих антагоністів в приміщеннях;
  • великий вибір зброї для обстрілів;
  • кидання гранати, інші прийоми;
  • можливість регулярного вибору апгрейдів;
  • періодичні зіткнення з босами.

Строкаті фарби і відсутність похмурих тонів роблять аркаду веселою, але позитив не повинен заважати зосереджуватися на місіях. Після перестрілок з рівносильними опонентами герой зустрінеться з черговим босом. Цьому механізму кімната замала, йому складно розгортатися, але рівень боєготовності вражає. Ретельно продумайте методи поразки такого ворога, захищатися від нього буде складніше, ніж від маси дрібних машин. Вибирайте коректні поліпшення з урахуванням індивідуального стилю ведення війни і знищуйте кожного зявився на шляху!


Реклама

завантажити ROBO BLASTER: Guns! Shoot! Boom! 1.0.2 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.2 (6)
дата завантаження 2020-10-29 20:00
Розмір 47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/13 11:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |