Fate Arena
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fate Arena  - це розрахована на багато користувачів стратегія, в якій належить збирати загони сміливих юнітів і відправляти їх на автоматичні битви з командами гравців.

Користувач набирає команду мультяшних персонажів, потім розставляє воїнів на полі бою. На верхній панелі вказується, скільки бійців повинні виставити протиборчі сторони. З підсвічених шестикутних осередків потрібно вибрати бажані позиції. Розстановка опонента стане відома тільки після початку битви. Після завершення підготовчих маневрів запускається автоматичне бій між двома сторонами. Переможець раунду вступить в сутичку з наступним противником. За такою схемою можна пройти з 1/8 до фіналу.

Кожен раунд триває до 20 секунд і має на увазі окремі розстановки бійців. Стратегію рекомендується удосконалювати, щоб давати гідну відсіч антагоністів. Якість взаємодії між підопічними має принципове значення. Крім індивідуальних якостей персонажів доведеться стежити за тим, наскільки герої доповнюють один одного, формують чи цілісну команду. Чим більше типів воїнів в асортименті, тим масштабніше можливості експериментів. Використовуйте зароблене на початкових етапах золото, щоб відкрити унікальних героїв, які спочатку заблоковані.

Відмінні риси гри Fate Arena:

  • битви з загонами інших користувачів;
  • формування команди, вибір оптимальних позицій на майданчику;
  • більше півсотні прикольних персонажів;
  • колекціонування та поліпшення карт;
  • мультиплеєрний формат на 8 осіб.

Проект радує широкими опціями апгрейдів і бонусів, а також великим вибором комбінацій класів. При наявності декількох однотипних юнітів можна підвищити рівень бійців конкретного виду. Барвиста графіка додає подіям яскравості, перетворює войовничу атмосферу в пригода. Опонування реальних людей виключає фактор передбачуваності. Короткі протистояння гарантують додатковий викид адреналіну в кров, вимагають граничної уважності. Спокійно спостерігати за битвами не вийде, потрібно врахувати недоліки, внести правки в тактику наступної сутички. Уважний головнокомандувач зуміє вивести своїх підопічних в лідери!


Реклама

Fate Arena для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/12 12:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |