SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai  - це цікавий ролевик, в якому потрібно боротися з різними противниками, удосконалювати бойові навички.

Користувач визначається з класом підопічного, вибирає персонажа, чий стиль поведінки в битвах йому найбільш близький. Самураї відмінно володіють рукопашним боєм, їм достатньо меча і хорошої фізичної підготовки для розправи над будь-яким антагоністом. Лучники воліють залишатися на дистанції з ворогом, користуються іншими алгоритмами при зіткненні з ворогами. У магів свої алгоритми маніпуляцій над противниками, схеми їх маневрування і застосування чарівних інструментів вимагають додаткового вивчення. Є ще два класи з нюансами і особливості, переваг і недоліків досить у кожного.

На локаціях будуть численні битви, знищення витривалих ворогів. Необхідно бути гранично уважним, падіння антагоніста може свідчити про сильному, але не смертельний утраті. Через кілька секунд, коли боєць уже сконцентрується на наступній групі ворогів, повалені можуть раптово встати і продовжити битву. Підготуйтеся до відбивання кількох атак одночасно. Зникнення пораненого стає показником нанесення смертельних каліцтв. Іноді у героя не виходить завершити рівень, хоча при огляді локації ворогів немає. Доведеться вдивлятися і відправлятися на пошуки, небезпечні особистості зачаїлися подалі, нападати першими не планують.

Відмінні риси гри SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai:

  • рівні для файтинга з кожним зустрічним;
  • 5 класів з індивідуальними ролями;
  • місто з місіями, спорядженням і персонажами інших користувачів;
  • діалоги з місцевими знавцями;
  • вивчення таємниць і давно забутих питань.

Майданчики і персонажі в стилістиці древньої Японії дарують гравцеві пригода зі східними нотами. Звукове оформлення ідеально поєднується з графікою. Ігрова локація з обладнанням і іншими гравцями виконана як окрема зона. Управління стандартне, в лівій частині екрана доданий джойстик, а правіше розташовані клавіші атаки. Для застосування деяких здібностей потрібно чекати момент. Керуйте героєм і зробіть його легендарним бійцем у світі самураїв і міфічних істот!


Реклама

SAMURAI SHODOWN: The Legend of Samurai для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/10 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |