Gordon Ramsay: Chef Blast
2.4 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Gordon Ramsay: Chef Blast  - це цікава головоломка, в якій має бути підривати кольорові куби, добувати інгредієнти для страв і створювати кулінарні експерименти.

Основну частину екрану займає дошка з блоками різних відтінків. Користувач шукає ідентичні елементи, що знаходяться поруч, і простим кліком підриває їх, звільняючи місце для нових. Метою буде знищення кубів певного виду. У верхній панелі над самим завданням буде вказано, скільки і яких елементів необхідно підірвати. Скачала є нескінченна кількість ходів, такі місії можна вважати розминкою перед виконанням завдань з обмеженням дій. Бустери формують глобальні вибухи і здатні за секунду значно спростити процес досягнення мети.

Коли завдання концентрується на видобутку продуктів з деяких осередків, то доводиться знищувати блоки поруч з ними. Навіть якщо потрібні предмети знаходяться поруч один з одним, діяти доводиться побічно, їжа важливіше неїстівних кольорових деталей. У геймплеї все побудовано на кулінарній тематиці, крім роботи над головоломками можна спостерігати за схематичним приготуванням страв. Також кожна вирішена головоломка приносить бонуси, а періодично дається можливість розблокувати численні види для головного героя - шеф-кухаря. Замість знаменитого Гордона Рамзі дозволяється взяти когось менш зоряного, але не менш вимогливого до набору продуктів для кожного з задуманих шедеврів.

Відмінні риси гри Gordon Ramsay: Chef Blast:

  • підрив однотипних блоків;
  • обмежене число ходів;
  • можливість відкрити доступ до бустер;
  • вивчення рецептів прикольних страв;
  • різноманітність інгредієнтів.

Барвиста графіка, інтуїтивне управління і позитивний настрій роблять головоломку відмінним тайм-кілером для користувачів будь-якого віку. Перелік інгредієнтів поступово збільшується, грати стає цікавіше. Зірки, нагороди і подарунки мотивують рухатися далі. Завдання ускладнюються, зона з осередками може навіть розділятися, є можливість підключити логіку, влаштувати мозку невелике тренування. Допоможіть кулінарам реалізувати всі ідеї, може бути серед рецептів знайдеться щось для домашньої кухні!


Реклама

Gordon Ramsay: Chef Blast для LG L35

Рейтинг:

(4)
2.38★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/10 10:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |