Sharpshooter Blitz
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sharpshooter Blitz  - це цікавий шутер, в якому персонаж проникає на чужі бази і оперативно виконує місії зі знищення ворожих угруповань.

Агент йде на виконання небезпечних завдань, користувач управляє ним в моменти прицілювання і стрілянини. Підмоги для героя не передбачено, діяти доводиться самостійно. На чужих обєктах є багато людей, відповідно до сюжету, особи у всіх однакові, але це не спрощує історію. Чим вище рівень, тим більше натовп ворогів. Вони досить незграбно відстрілюються, присутній ризик випадкової загибелі головного агента, потрібно уважно стежити за тим, що відбувається. Число патронів не обмежена, точніше є показник з обмеженням, але перезарядка відбувається швидко. Якщо персонаж не стане жертвою противника за ці частки секунд, то перестрілка продовжиться.

Бездумно витрачати кулі не варто, щоб не зіпсувати результативність місії. Після завершення рівня на екран виводиться таблиця з рядом показників. Серед іншого враховуються постріли в голову (миттєва розправа), знищення кількох антагоністів одним пострілом. Останній сценарій можливий при використанні різних предметів. Якщо вдало вистрілити в бочку, її шматки відлетять на значну відстань. Висока швидкість польоту і значні розміри елементів створюють ідеальні умови для припинення життя супротивників.

Відмінні риси гри Sharpshooter Blitz:

  • обстріл противників на їх базах;
  • ухилення від контратак;
  • прагнення витрачати менше куль;
  • розблокування потужного зброї;
  • один агент проти маси ворогів.

На верхній панелі крім кількості патронів вказується номер рівня, а нижче видно іконки, які символізують особи живих ворогів. Після завершення процесів на одному майданчику, персонаж автоматично просувається до дверей, за якими чекає наступне завдання. В якості нагороди за якісну роботу безстрашна людина отримує вдосконалене зброю. Вибрати його або відмовитися - вирішує користувач. Розробник задіяв в проекті фізику тканинної ляльки, трохи додав спецефектів. Завершальним штрихом стало звуковий супровід з мотивами історій про Джеймса Бонда. Завоюйте репутацію агента, який знає поразок!


Реклама

завантажити Sharpshooter Blitz 1.0.13 для LG L35

Нове в цій версії
+ Bug fixes and improvements to keep your aim sharp
Загальна інформація
версія 1.0.13 (2139)
дата завантаження 2021-08-12 07:27
Розмір 160.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Усі додатки Kwalee Ltd на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/06 12:46
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |