LEGO Racing Adventures
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра LEGO Racing Adventures  - це кумедна гонка, в якій персонаж катається по іграшковому світу, мчить по горбистих дорогах, збирає деталі і бонуси, намагається уникати аварій.

Автомобільна подорож в місті LEGO обіцяє бути одночасно захоплюючим і небезпечним. Користувач управляє машиною, зібраної зі стандартних деталей конструктора. Основне завдання полягає в регулюванні швидкості і гальмування. Потрібно мінімізувати пошкодження транспорту і намагатися проїхати значну дистанцію. З перших десятків метрів дороги стає зрозуміло, що подолання шляху вимагає крайньої обережності при маневруванні. Зіткнення з обєктами призводять до руйнування машини, втрати деталей, через що ускладнюється подальше переміщення по трасі. Іноді небезпечні ситуації неминучі, потрібно намагатися зменшити шкоду для свого транспорту.

По дорозі рекомендується збирати деталі, накопичувати бонуси. Деякі апгрейди активуються відразу. Без зупинки руху можна відновити здоровя, повернути кілька загублених раніше фрагментів машини. Ці чинники дають шанс на тривалу подорож, навіть якщо перша ділянка була подолана не дуже вдало. Іноді користувачеві пропонується вибір додаткових опцій, розставляти пріоритети дозволяється самостійно. Із зібраних фрагментів може сформуватися окремий обєкт.

Відмінні риси гри LEGO Racing Adventures:

  • одиночні заїзди на машинах з конструктора;
  • контроль прискорення і гальмування;
  • розблокування багатьох моделей транспорту;
  • траси з різкими підйомами та спусками;
  • можливість будівництва будівель за кресленнями.

Прикольна іграшкова стилістика графічного оформлення не спрощує основної мети. Розробник подбав про якісну фізики та змусив гравця хвилюватися. Участь в квестах дозволяє заробити більше нагород і розблокувати щось круте. Мила довкілля і місцеві жителі трохи знижують рівень напруги, але розслаблятися заборонено, адже доля автомобіля залежить від коректності та своєчасності дій користувача. Грамотне водіння дозволить домогтися нових рекордів!


Реклама

LEGO Racing Adventures для LG L35

Усі додатки Round Zero на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
0.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/06 10:43
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |