Fluffy! Cute Lunchbox
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fluffy! Cute Lunchbox  - це забавна головоломка, зроблена за мотивами проекту 2048. Тут має бути зєднувати ідентичні страви і заповнювати квадратну коробку з 16 осередками.

Починається історія з пари рисових кульок, які потрібно поєднати в наступний елемент. Рухами вгору-вниз і вправо-вліво можна зрушувати все ряди в потрібному напрямку. При зсуві однакові страви в сусідніх клітках обєднуються. А в одній з вільних осередків зявляється новий рисовий шар. Далі доводиться міняти тактику, продумувати маніпуляції з урахуванням розташування ще одного продукту. Важливо щоб маневри формували зєднання. Кілька безглуздих кроків призводять до швидкого заповнення коробки.

Розробник створив безпрограшний сценарій: якщо порожні клітинки закінчилися - можна зайнятися декоруванням ланч боксу. Потім рекомендується зібрати трофеї, проаналізувати набрану кількість балів і перейти до чергового завдання. Перед створенням наступної коробки з обідом можна налаштувати декілька параметрів. Користувачеві пропонується вказати, з якого матеріалу буде ящик, ніж його необхідно прикрашати. Якщо накопичені бали дозволяють, виберіть бажаний алгоритм і черговість трансформації страв.

Відмінні риси гри Fluffy! Cute Lunchbox:

  • зєднання продуктів по вертикальних і горизонтальних лініях;
  • збільшення індикаторів при обєднанні елементів;
  • отримання трофеїв і подарунків;
  • настройка музики, гарнірів;
  • вибір декорацій для коробки з їжею.

У нижньому кутку кожної клітини видно парна цифра, в момент обєднань вона множиться на два. Індикатор також допомагає орієнтуватися в тому, наскільки далеко вдалося просунутися в перетворенні їжі. Необхідно прагнути до великих цифр, намагатися виконати більше ходів, ніж минулого разу. Але навіть при малих показниках приводи для смутку відсутні, адже кулінар виграє нагороди і отримує поліпшення в будь-якій ситуації. Барвиста графіка і позитивний результат залучають маленьких і дорослих гравців. Зрозуміла і одночасно непроста мета затягує, змушує розвивати логічне мислення. Встановлюйте рекорди і створюйте оригінальні кулінарні тенденції!


Реклама

завантажити Fluffy! Cute Lunchbox 1.0.34 для LG L35

Нове в цій версії
Fixed a problem that may crash when removing garnish.
Загальна інформація
версія 1.0.34 (41)
дата завантаження 2021-03-01 05:32
Розмір 97.81 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки CyberX Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/05 10:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |