Stunt Extreme
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Stunt Extreme  - це цікава гонка, в якій належить їздити на спортивному мотоциклі, обганяти суперників, хвалитися трюками, адаптуватися до мінливої обстановці.

Під управлінням користувача каскадер проходить складні дороги, дивує професійно виконаними маневрами. Він намагається дістатися до фінішу першим і без значних пошкоджень. Спокійні поїздки виключені: численні пагорби, сипучий пісок і інші нюанси буквально змушують мотоцикліста викручуватися і демонструвати чудеса акробатики. Короткий і дуже доступний інструктаж показує всі можливі проблеми і способи отримання найбільшого числа балів.

Траса розділяється на кілька смуг, на кожній хтось їде і прагне за всіма параметрами роздобути першість. Деякі герої просто стають додатковою перешкодою, виникають з нізвідки прямо на шляху улюбленого гонщика. Міняти смугу дозволяється, на різних ділянках трас розсипані монети та інші бонуси. Їх накопичення допоможе в майбутньому роздобути поліпшення. Турборежим, бустери, короткострокове заморожування часу і інші корисні штуки активуються відразу, як тільки вдається до них доїхати.

Відмінні риси гри Stunt Extreme:

  • мотокрос по горбистих дорогах;
  • різноманітність персонажів;
  • виконання трюків каскадерського рівня;
  • небезпечні перешкоди;
  • виживання або побудова карєри.

Серед мотоциклістів зустрічаються незвичайні персонажі, бабуся за кермом двоколісного монстра виглядає колоритно, панк не викликає особливої ​​довіри. Не всі види надаються безкоштовно, частину можна придбати лише за донати або при досягненні неймовірних результатів. Якщо змагальний формат набрид, можна більш розслаблено проїхатися на час, проаналізувати свої показники, удосконалити тактику.

Стилістика графічного оформлення пробуджує приємні спогади про давні гоночних геймплея. Цілі зрозумілі, але досягати їх складно, тому каскадеру доведеться набратися терпіння і з кожним заїздом відточувати акробатичні здібності. З пустелі можна раптово потрапити на засніжену гірську місцевість, подібні зміни не повинні лякати героя. Змагаються з друзями і проривайтеся на вершини мережевий таблиці кращих каскадерів!


Реклама

завантажити Stunt Extreme 7.0 для LG L35

Нове в цій версії
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 7.0 (326)
дата завантаження 2021-06-13 00:21
Розмір 18.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/04 11:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |