INVICTUS: Lost Soul
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра INVICTUS: Lost Soul  - це картковий файтинг, в якому потрібно боротися в режимі онлайну, вибирати картки з діями, визначати момент і темп їх застосування.

Могутній боєць під управлінням гравця має намір проявити свої таланти в епічних боях. Для реалізації будь-якого маневру необхідно задіяти одну з доступних карт. Активація дії можлива при наявності енергії, що поповнюється щомиті. Якість зібраної колоди і знання нюансів кожної опції значно впливають на розвиток і результат битв. Користувач може регулювати силу і швидкість нанесення удару, формувати для противника різні види шкоди при створенні елегантних карткових комбінацій.

При проходженні кампанії герой побуває в кількох вимірах, відчує тінь скелета померлого дракона, загляне в пекло, проникне в кіберпростір, пройде через замерзлу річку Вікінгів. Метою стане пошук темної особистості, винною в численних смертях. Онлайн славиться поодинокими і клановими файтинг з персонажами реальних користувачів з усіх континентів.

Відмінні риси гри INVICTUS: Lost Soul:

  • карткові PvP-битви на мечах;
  • комбінування ударів заради смертельного шкоди ворогові;
  • збір і прокачування чудовою екіпіровки;
  • великий арсенал зброї з можливістю поліпшень;
  • турніри сильних кланів.

На особливу увагу заслуговує спорядження. Завдяки широкому вибору шоломів, рукавиць, щитів, чобіт і інших елементів можна гнучко налаштувати броню персонажа, вибрати індивідуальний алгоритм захисту. Кожен предмет екіпіровки дозволяється удосконалювати. Вибір зброї також приємно дивує мечі різної довжини, і інші види озброєння роблять воїна небезпечним для антагоністів, додають впевненості перед кожною сутичкою.

Крута тривимірна графіка і безліч спецефектів перетворюють кожну сутичку в яскраве видовище. Ускладнюється завдання необхідністю продумувати дрібні дії і заздалегідь формувати тактику з розумінням індивідуальних опцій карт. Тут не можна обмежитися однотипними силовими прийомами, знадобляться хитрість і бойової талант. Виводите свого генія на локацію і доведіть перевагу власної стратегії!


Реклама

INVICTUS: Lost Soul для LG L35

Рейтинг:

(1)
0.88★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/03 12:30
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |