Otherworld Legends
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Otherworld Legends  - це піксельний рогалик, в якому персонаж вивчає незвичайні світи, бореться з сильними ворогами, намагається розкрити секрет королівства.

Геніальні воїни з декількох епох були покликані в королівство міражів для розгадування якоїсь таємниці. На шляху до неї бійці будуть проходити найскладніші випробування, знищувати злісних антагоністів. Гравець управляє одним з таких героїв. Кожен солдат має унікальний спектром здібностей. Одні чудові в ближньому бою, інші можуть проявити себе в далекому. Застосування магії також є, але не всі вміють користуватися потенціалом цього інструменту. Визначайтеся, ким хочете керувати і починайте подорож по багатогранним локаціях.

Стародавні гробниці, камяні сади, палаци на межі реальності і фантазії, інші майданчики чекають уважних дослідників. Тут багато артефактів і корисних предметів, що дозволяють діяти ефективніше і розвиватися. А ще можна помітити різноманітність зустрінутих противників. Частина монстрів викликає почуття розчулення, до кого-то відчувається неприязнь, а боси своїм виглядом підсилюють агресію воїна. Потрібно знайти оптимальну тактику боїв з урахуванням талантів обраного спочатку персонажа. Перемога над кожним ворогом приносить лути, їх доцільно витрачати на поліпшення.

Відмінні риси гри Otherworld Legends:

  • дослідження рандомно створених світів;
  • битви з різноманітними супротивниками і їх босами;
  • 5 героїв з індивідуальними стилістики бою;
  • розвиток підопічних;
  • збір нагород, предметів і артефактів.

Жанр рогалики дозволяє навіть повторне проходження майданчика зробити цікавим і частково несподіваним. Є ймовірність раптового виявлення таємних зон локації, зіткнення з випадковими злочинцями. Особливий магазин розташований в дуже непримітною точці. Правильна комбінація знайдених речей робить героїв могутніше, дозволяє відкривати нові бойові вміння і створювати круті комбо. Піксельна графіка і стиль коміксів захоплюють користувача, а велика мета розкриття величезного секрету мотивує йти напролом, без страху перед антагоністами. Постарайтеся дізнатися, що ховається в неординарних світах королівства!


Реклама

завантажити Otherworld Legends 1.8.2 для LG L35

Нове в цій версії
* Updated SDK
Загальна інформація
версія 1.8.2 (18200)
дата завантаження 2021-09-15 19:12
Розмір 419.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки ChillyRoom на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/02 13:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |