Faily Brakes 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Faily Brakes 2 - це цікавий Раннер, в якому доведеться мчати на машині без права на зупинку, зі зламаними гальмами тікати від поліцейських, виїжджати на зустрічну смугу.

Хлопець спокійно їде за кермом по своїх справах, але через поломки транспорту згортає, виявляється в щільному трафіку зустрічних автомобілів. Педалі заклинює, зупинка стає неможливою, треба продовжувати вимушене подорож на максимальній швидкості. Після вимушеного повороту користувач починає контролювати ситуацію і коригує напрям руху залізного коня. Розробник позбавив персонажа можливості обійтися без порушення закону - будь-яка вибрана дорога буде зустрічній, машини будуть їхати тільки в протилежну сторону.

Крім асфальтованих покриттів кататися потрібно по горбах, полях, тунелях та інших видів локацій. Дрібні сутички призводять до появи пошкоджень, капот, багажник і двері здатні сильно хитатися, викликати додатковий дискомфорт у бідного водія. Глобальні аварії призводять до повного краху автомобіля. Останні кілька секунд зявляються уповільнено, і дуже ефектно, щоб можна було розглянути причини і наслідки критичного моменту.

Відмінні риси гри Faily Brakes 2:

  • поїздки з заклинило гальмами автомобіля;
  • пагорби, печери, зустрічна дорога, інші складні зони;
  • часткові руйнування і масштабні аварії;
  • яка має поліція;
  • широкий вибір скінів.

Якщо при обставинах, що склалися попало проїхати повз поліції - жорстка гонитва гарантована. Виникають і інші проблеми при уповільненні реакції або несвоєчасному маневруванні. Помякшувальною фактором стають поліпшення і бонуси, їх дійсно багато всюди. Поруч часто є перешкоди, доводиться або пропускати частину хороших речей, або доводити навички водіння до віртуозного рівня. Гроші і частина інших трофеїв можна використовувати пізніше, для розблокування скінів, вибору моделі коліс, зміни різних зовнішніх параметрів. Але якісні гальма ніхто не пропонує) Спробуйте протриматися довго і створити рекорди по пройденим в екстремальних умовах дистанцій!


Реклама

завантажити Faily Brakes 2 5.1 для LG L35

Нове в цій версії
Updated Missions System
Загальна інформація
версія 5.1 (58)
дата завантаження 2021-08-12 07:17
Розмір 116.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/02 10:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |