Bike Jump
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Bike Jump  - це кумедна аркада, в якій мотоцикліст розганяється на рампі, стрибає і намагається долетіти до цільової точки, демонструє в польоті оригінальні трюки.

Маневр починається на стартовому майданчику трампліну з різкими ухилами. Гравець тримає палець на екрані та допомагає підопічному розігнатися. На верхній панелі є таблички з двома показниками: швидкість в поточний момент і відстань, яке починає враховуватися після відриву від трампліна. При відриві великим шрифтом відображається швидкість і дистанція польоту. Процес ширяння в повітрі трохи уповільнений. Щодо далеко стоїть величезна мішень, перед нею - спеціальна конструкція, по якій гонщик їде після приземлення. Чим ближче вдасться доїхати до круглого елемента, тим більше бонусів вдасться отримати.

Вже на конструкції допустимі падіння, глобальні поломки. Якщо мотоцикл, його деталь, або сам гонщик торкнуться мішені - можна буде спостерігати її розлам і легкі фанфари, присвячені спортсмену. Після нарахування нагороди гонщик знову виявляється на стартовому майданчику. Йому пропонується кілька апгрейдів на вибір. Необхідно проаналізувати доступну суму коштів і спланувати витрати. Крім вдосконалення технічних параметрів транспорту потрібно памятати про ранці з реактивної силою. Ця штука дозволяє летіти довше і підвищити шанси на подолання бажаного відстані.

Відмінні риси гри Bike Jump:

  • стрибки з трампліну на мотоциклі;
  • реактивний ранець за спиною;
  • різні скіни для транспорту;
  • апгрейди технічних характеристик;
  • заробіток монет, бонусні додатки.

Гоночний проект виділяється ефектною тривимірною графікою і симпатичною анімацією. Мотоцикл можна кастомизировать, вибирати індивідуальні відтінки під настрій. Різноманіття трамплінів дозволяє довго отримувати задоволення від геймплея без відчуття одноманітності. Поліпшення характеристик вносить непередбачуваність в поведінку залізного коня. За концепцією аркада має подібності з іграми, де літають і жорстко приземляються автомобілі, але двоколісний транспорт дає можливість отримати нові емоційні сплески. Розганяйтеся до максимуму для встановлення неймовірних рекордів!


Реклама

завантажити Bike Jump 1.3.2 для LG L35

Нове в цій версії
Improvements and minor fixes.

More updates coming soon.
Thanks for playing!
Загальна інформація
версія 1.3.2 (27)
дата завантаження 2021-08-12 07:13
Розмір 101.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

GET_COMMON_DATA

GET_COMMON_DATA

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/01 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |