Super Toss The Turtle
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Super Toss The Turtle  - це мультяшний аркадний екшен, в якому рептилія виконує роль потужного снаряда в гарматі, рогатки, ракеті або інших видах зброї.

Черепаха народжена повзати і плавати, але в цьому проекті їй судилося літати, дивувати висотою при ширянні в повітрі, захоплювати пройденими за короткий термін відстанями. У правій стороні екрану буде стояти гармата, катапульта або інший пристрій, завдяки якому миле створіння зможе злетіти. Необхідно заздалегідь прорахувати силу пострілу і в потрібний момент запустити механізм. Прийнятно подальша зміна траєкторії руху. Можна трохи виправити ситуацію без кардинальних маневрів. При успішному запуску підсумкові дистанції становлять сотні метрів, професійні стрілки здатні вимагати більшого від черепахи.

Політ супроводжується збором бонусів, що висять в повітрі на різній висоті. Удари при падінні призводять до сильних травм, бризки крові розлітаються всюди. Досить суті повністю приземлитися, як рани миттєво гояться, залишається лише легка задишка. Досвід і накопичені бонуси дозволяють відкрити прискорювачі, отримати доступ до нових знарядь. Разом з поліпшеннями виникають проблеми в форматі антагоністів і перешкод. Якщо черепаха набридла - постарайтеся розблокувати собаку або іншого персонажа, назва проекту не стане перешкодою для польотів інших створінь.

Відмінні риси гри Super Toss The Turtle:

  • використання черепахи як снаряда;
  • встановлення рекордів по дистанцій польотів;
  • планування напрямку і сили пострілів;
  • поліпшення здібностей рептилії;
  • різні типи бойових механізмів.

Строкате графічне оформлення і широкі можливості апгрейдів дозволяють насолодитися геймплеєм в повній мірі. За кожен постріл нараховується нагорода, можна отримати грошову суму і деякі поліпшення (зміцнення панцира, інше). Моделі зброї вражають масштабністю та неординарними деталями. Завдання типові, але поява нових обєктів на локаціях змушує артилериста адаптуватися до обстановки, змінювати тактику. Зробіть політ живого снаряда незабутнім за рівнем емоцій і зашкалюють за результативними показниками!


Реклама

завантажити Super Toss The Turtle 1.181.80 для LG L35

Нове в цій версії
Fixed a major bug where game wouldn't load on many devices
Загальна інформація
версія 1.181.80 (118180)
дата завантаження 2021-06-10 06:09
Розмір 34.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

Усі додатки GonzoSSM на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/01 10:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |