Atari Combat: Tank Fury
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Atari Combat: Tank Fury  - це танкові битви для андроїда, в яких захоплюючі битви комбінуються з рішенням головоломок «три в ряд», а на побудованої базі виробляються ресурси.

Гравець командує танковими військами, в кожному бою докладає зусиль для максимально швидкого знищення противників. Уповільнення дій призведе до відповідних маневрів, тому необхідно виконувати місії швидко. У верхній половині екрану видно ворожі танки, по центру - команда користувача з пяти персонажів, нижче - дошка з барвистими камінням. Кожен підлеглий управляє військовою машиною з певними функціями. Можна створити колекцію танків пяти найсильніших країн, розробник ретельно створював їх для додання епічності боям.

Елементи головоломки відрізняються по відтінку і формі, всього відображається пять видів каменів. Користувач комбінує фігури, вибудовує кілька однотипних разом. Від різновиди зєднаних каменів залежить, який танк активується в конкретний момент. Частина броньованих машин здатна крім нанесення шкоди створювати інші ефекти, притягувати нові елементи на дошку, відволікати ворога, здійснювати інші незвичні дії. Перелік бойового транспорту, виведеного на поле бою, значно впливає на результат бою. Потрібно стежити за балансом різних сил, виключати концентрацію на схожих моделях.

Відмінні риси гри Atari Combat: Tank Fury:

  • участь в танкових PvE і PVP битвах;
  • зведення і зміцнення баз;
  • комбінування блоків, завдання виду «три в ряд»;
  • використання танків 5 світових держав;
  • призначення кращих воїнів в команду.

Стандартна головоломка розбавлена ​​опціями апгрейдів, а також необхідністю будувати військову базу з кількома будинками. Від якості робіт по обладнанню території залежать темпи генерації важливих ресурсів. Залучається додаткову увагу фанатів проектів з історичними мотивами. Можна в офлайні проходити захоплюючу кампанію, розділену на рівні, або вийти на онлайн-битви і битися з загонами реальних командирів. Динамічні процеси та підключення логічного мислення змушують сильно зануритися в небезпечну атмосферу. Вражаючі протистояння гарантовані!


Реклама

Atari Combat: Tank Fury для LG L35

Усі додатки Atari, Inc. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/30 12:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |