Gumslinger
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Gumslinger  - це мультиплікаційний шутер, в якому гумові персонажі беруть участь в дуелях, стріляють по мішенях і заробляють цінні нагороди.

Гравець бере під опіку одного милого героя і приступає до тренувальних стрільб. Деталізована інструкція пояснює кожну дію і з перших моментів пробуджує відчуття интуитивности процесу. На старті пропонується потрапити кулею по залізній банці, потім по черзі потрібно буде перемогти декількох ботів. Необхідно врахувати, що структура тіла у всіх героїв ідентична, і кулі не пролітають крізь них, а лише зачіпають, щоб потім спровокувати легкий рикошет. Якщо вдалося противника збити з ніг, значить прицілюватися боєць вміє, але навіть впав часто встає і продовжує бій. Сильне падіння, при якому ворог обеззброєний, можна розглядати як виграш в конкретній дуелі.

Завдання поступово ускладнюються, від персонажа потрібні хитрі навички, виконання певних рухів, відстеження поведінки опонента. Необмежений боєзапас трохи спрощує місії, але потрібно памятати, що у противника є аналогічні можливості. Після стандартних завдань у героя зявляються нагороди і ресурси, їх рекомендується міняти на нову зброю і розширення армії персонажів. Зручно, коли можна вибрати, кого відправляти на битву. Воїни можуть користуватися кулеметами, револьверами, арбалетами і безліччю інших моделей зброї.

Відмінні риси гри Gumslinger:

  • PvP-перестрілки між гумовими героями;
  • вражаючий арсенал зброї з прикольними скінами;
  • колекціонування персонажів;
  • масштабні турніри;
  • цікаві місії, тренування на ботах.

Розробник ретельно потрудився над реалістичністю фізики. Спочатку бійцеві навіть тримати важку зброю складно. Доведеться звикати і до стійкості антагоністів, з першого пострілу виконати завдання вдається рідко. Крім дуелей можна зайнятися стрільбою з предметів. Це більш розслаблений процес, хороша практика для заробітку бонусів і виходу на перестрілку з високим рівнем підготовки. Оригінальні образи викликають посмішку, ігровий процес трохи напружений, але дуже кумедний. Спробуйте потрапити в таблицю кращих користувачів, які вміють підготувати ідеальних стрільців!


Реклама

Gumslinger для LG L35

Усі додатки Itatake на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/28 12:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |