Drive Simulator 2020
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Drive Simulator 2020  - це цікавий симулятор, в якому має бути сконцентруватися на управлінні фірмою, що займається транспортними та будівельними роботами.

Гравець отримує конкретні завдання, часто повязані між собою виключно переліком необхідної техніки. Величезні локації відразу дозволяють оцінити перспективи розвитку бізнесу. Можна зводити елементи інфраструктури, задіяти ті ж крани для переміщення якихось обєктів, потім переключитися на ремонт будівель, а в проміжках виконувати замовлення по доставці вантажів. Кожне виконане завдання має гідно оплачуватися. Різнобічна діяльність дає можливість швидше розширювати клієнтську базу, виходить на новий рівень заробітку. Високі доходи дозволяють збільшити автопарк, а також отримати доступ до більш дорогим завданням для авторитетних компаній.

Для виконання більшості місій необхідно долати значні відстані. Коректна поведінка в насиченому трафіку і законослухняність допоможуть уникнути проблем з поліцією. Великі машини споживають багато енергії, варто уважно ставитися до рівня бензину в баку і своєчасно поповнювати запаси пального. Транспортні засоби піддаються порівняно гнучкою налаштування. Кататися доведеться вдень і вночі, готуйте автомобілі до різних умов.

Відмінні риси гри Drive Simulator 2020:

  • транспортування вантажів і будівництво обєктів;
  • широкий вибір причепів, машин, техніки;
  • поїздки в міському трафіку;
  • фіксування прогресу по будівельним роботам;
  • збільшення прибутковості компанії.

Розробник дає можливість віртуально реалізувати мрію багатьох про управління кранами та іншої величезної технікою. З декількох способів управління кожному пропонується підібрати оптимальну схему для більш зручного алгоритму досягнення цілей. Деталізована графіка дарує насолоду від шикарних видів маленьких міст і мегаполісів. Вони надихають і допомагають зрозуміти, як краще доповнити інфраструктуру мостом, будівлею або іншими замовленим обєктом. Зробіть фірму успішною в усіх обраних напрямках. Отримайте задоволення від багатозадачності, повязаної з перевезеннями і задіянням великих механізмів!


Реклама

завантажити Drive Simulator 2020 1.0 для LG L35

Нове в цій версії
ver 1.0
Загальна інформація
версія 1.0 (2)
дата завантаження 2020-08-26 15:12
Розмір 92.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Dualcarbon на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/27 12:10
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |