Ski Master 3D
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ski Master 3D  - це спортивний Раннер, в якому лижник катається по схилах, демонструє трюки, змагається з іншими спортсменами за перші місця.

На одній із засніжених доріг зявляється керований гравцем герой. Після короткого інструктажу він виходить на трасу і починає екстремальний заїзд, прагне дістатися до фінішу швидше за інших. Інші лижники проявляють мало інтересу до опонента, вони швидше стають фоном для змагальної атмосфери. Важливо не стикатися з цими людьми, акуратно їх обїжджати. У верхній зоні екрану постійно відображається поточна позиція спортсмена щодо всіх учасників заїзду.

Маса перешкод на схилах напружує сильніше ніж суперники. Всюдисущі перешкоди змушують напружуватися, зосереджено їхати і контролювати процеси. Частина шкідливих елементів уповільнює гравця і погіршує загальні результати. Можна здійснювати ефектні трюки, щоб відразу після маневрів отримати короткочасне, але значне прискорення. Зіткнення з деякими елементами може виявитися фатальним, тому ризикувати варто дуже обережно. Після перетину фінішної прямої можна отримати призи, і витрачати виграні кошти. Професійному спортсменові необхідно якісне спорядження, вибирайте для підопічного оптимальні апгрейди.

Відмінні риси гри Ski Master 3D:

  • участь в швидкісних лижних гонках;
  • оновлення і апгрейд екіпіровки;
  • виконання трюків, прискорення;
  • збір монет і нагороди за призові позиції;
  • десятки перешкод на кожному шляху.

Розробник позиціонує проект як спортивне змагання, але ігровий процес більше нагадує структуру Раннера з порівняно невеликими дистанціями. Персонаж по шляху збирає монети, які дістаються йому незалежно від кінцевих показників і числа нагород. Небезпечні акробатичні прийоми збільшують темп руху і за ступенем мотивації схожі на бустери. Реалістичною фізику складно назвати, але геймплей однозначно цікавий, а коротка стартова інструкція дозволяє миттєво звикнути до управління. Пророблена графіка також відноситься до привертає факторам. Уникайте людей і неживих перешкод, виходьте на новий рівень швидкості і отримуйте насолоду від лижних заїздів!


Реклама

завантажити Ski Master 3D 2.6 для LG L35

Нове в цій версії
v2.6: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
Загальна інформація
версія 2.6 (16)
дата завантаження 2020-08-25 09:52
Розмір 19.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки TerranDroid на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/26 12:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |