The Chase
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Chase  - це захоплююча гонка, в якій потрібно постійно спрямовувати персонажа, що біжить від поліції, попутно виконувати ряд нескладних місії.

Гравець вибирає вигляд головного героя, визначається з моделлю автомобіля, а потім виводить підопічного на майданчик. Людина активно тікає від правоохоронців, необхідно тільки вказувати йому напрямок, своєчасно повертати вправо / вліво. Майданчик дуже простора, людей на ній мало, можна тестувати різкі повороти і навіть робити трюки, якщо є натхнення. Важливо обходити перешкоди і поліцію. Якщо довелося пошкодити машину, то гнати доведеться пішки, зупинки після аварійної ситуації неприйнятні.

Геймплей розділений на етапи, кожен має на увазі виконання конкретного завдання під час їзди або бігу. Потрібно без пауз і зупинок руйнувати певного виду конструкції, проходити через ворота, робити інші речі, що не обмежують рух. Втікачеві ставиться три однотипних завдання, різниця між якими в кількості дій. Постарайтеся виконати хоча б одну до того, як потрапити в аварію або опинитися спійманим. Чим більше зроблено, тим масштабніше приз. На численних локаціях розкидані пачки грошей, можна підбирати їх в скарбничку. Після завершення рівня дозволяється змінити зовнішність персонажа і вибрати новий автомобіль, можливості разблокіровок залежать від обсягу накопичених коштів.

Відмінні риси гри The Chase:

  • управління втечею героя;
  • виконання завдань в процесі гонитви;
  • безперервний рух;
  • розблокування транспорту і персонажів;
  • заробіток коштів і бонусів.

Веселий геймплей привертає легким керуванням, чіткими цілями і постійною потребою в русі. Успішний герой може відкрити багато автомобілів і кататися на різних локаціях. Кожна обстановка має нюанси, варіацій маршрутів для втечі нескінченно багато. Огляд зверху дозволяє грамотно планувати дії. Правоохоронці бувають наполегливими, виїжджають декількома машинами, щоб наздогнати моторного злочинця. Виконуйте завдання без зіткнень з перешкодами, ставте рекорди за тривалістю погоні і збирайте гроші, щоб наступного разу бігти ще довше!


Реклама

завантажити The Chase 4.3 для LG L35

Нове в цій версії
- Bug Fixes -
Загальна інформація
версія 4.3 (56)
дата завантаження 2020-11-06 08:15
Розмір 105.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Mad Hook на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/26 10:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |