Reaper High: A Reapers Tale
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Reaper High: A Reapers Tale  - це цікавий ролевик, в якому женці борються з монстрами, розширюють володіння богів, протистоять командам інших користувачів.

Жнець повинен переправляти душі померлих людей до небес. Це завдання виконується в спеціальному храмі, тут гарантується відсутність агонії для душ. Поява армії злого лорда змусило переглянути пріоритети і першочергові питання. Якщо шкідники захоплять храм, весь світ опиниться в хаосі. Потрібно залучати додаткову силу, і обороняти замок. Поле перед будівлею розділене на клітини, де можна поставити бійців, танкові війська, інших персонажів.

Важливо аналізувати дистанцію впливу і особливості роботи кожного виду. Цілитель не може оздоровити когось, якщо поруч немає порожнього простору, а танки приносять мало користі на задніх рядах. Дуже корисним буває камінь з заклинанням. Він займає цілу клітку, як і стандартний воїн, необхідно стежити, щоб цей елемент не став перешкодою для діяльності своїх героїв. Розстановки в процесі битви можна міняти, тактика коригується з урахуванням ситуації. Також варто дивитися за регулярністю надходження приписів, планомірно посилювати військо.

Відмінні риси гри Reaper High: A Reapers Tale:

  • боротьба з підопічними злого лорда;
  • захист свого замку або атака бази чудовиськ;
  • конкуренція з іншими гравцями в лізі;
  • участь цілителів, танків і воїнів далекого бою в боях;
  • використання заклинань.

Крім захисту своєї бази можна влаштувати атаку на замок монстрів. Темний лорд не заслуговує великих володінь, зону впливу богів рекомендується поступово збільшувати. Любителі онлайн-битв обовязково візьмуть участь в лізі проти команд реальних користувачів. Є можливість заробити бонуси і отримати статус елітного женця. Симпатична графіка і нетривіальний сюжет заманюють гравців. Легка мелодія додає історії казковий відтінок. Різні режими дозволяють кожному знайти формат под настроение. Спробуйте дістатися до головного лиходія і знищити його. Поверніть людям спокій, отримаєте право на виконання прямих обовязків по знесенню душ!


Реклама

завантажити Reaper High: A Reapers Tale 2.1.5 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes.
Server stabilization
Загальна інформація
версія 2.1.5 (239)
дата завантаження 2020-08-24 15:39
Розмір 80.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

Усі додатки DAERISOFT на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/25 12:38
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |