Super Tank Blitz
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Super Tank Blitz  - це танкові онлайн-дуелі, в яких потрібно збирати броньованого монстра і відправляти його на битви з чужими машинами.

На старті в спеціальному редакторі гравець створює свій шедевр танкового мистецтва. Деталі легко вибираються й комбінуються, спорудити можна що завгодно, все залежить від фантазії інженера. Управляти цією потужністю повинен командир. Сумарно таких персонажів пропонується 12, у кожного індивідуальні здібності. Багато зявляються в доступі після накопичення досвіду, спочатку доводиться задовольнятися відносно слабкими героями. Готовий танк повинен виконувати небезпечну завдання, автоматична система швидко підбере опонента для яскравої бійки. Баттл триває не більше 120 секунд, такого часу достатньо для визначення найсильнішого.

Розробник дає на вибір різні онлайн-формати. Можна битися 1v1, влаштовувати командні протистояння 2v2. Одні вважатимуть за краще покликати на таку пригоду приятелів, інші знайдуть гідних соратників і противників серед користувачів з усіх континентів. Перемога дає ключі до скринь з новими деталями, відкриває цікавих командирів. Але велике кількість компонентів відкриває масу можливостей для апгрейда навіть після поразки, привід для сильних прикрощів відсутня. Покращуйте вогневу силу, зміцнюйте спорядження і параметри захисту, щоб в наступній битві вийти з переможним трофеєм.

Відмінні риси гри Super Tank Blitz:

  • двохвилинні битви танків;
  • створення броньованих машин з фрагментів;
  • понад 1000 деталей для експериментів;
  • дюжина персонажів-командирів;
  • кілька PvP-режимів.

Зручний редактор дозволяє реалізувати будь-які ідеї щодо моделей броньованої техніки. На коротких динамічних сутичках можна відчути сплеск емоцій, насолодитися жорсткої битвою і швидко повернутися до повсякденних справах. За тонкою дорозі двомірні танки їздять тільки вперед і назад, що спрощує управління і загальну задачу. З тактичних дій акцент зсувається на підготовку наземного військового транспорту. Продемонструйте чудеса інженерії, побєте ворога поєднанням естетики і мощі!


Реклама

завантажити Super Tank Blitz 1.4.6 для LG L35

Нове в цій версії
1. Updated facebook login version (Essential update to users using Facebook login!)
Загальна інформація
версія 1.4.6 (129)
дата завантаження 2021-08-02 19:14
Розмір 92.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/25 10:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |