Hello Cats
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hello Cats  - це мила головоломка, в якій потрібно проганяти представників котячого царства, або рятувати їх. Малювання предметів допоможе вирішити логічні питання.

Гравцеві належить рятувати і проганяти котів, взаємодіяти з різними механізмами, запускати складні конструкції. Допоміжні засоби доведеться малювати самостійно. Завдяки гравітації створені елементи падають і усувають проблеми, вирішують завдання конкретних рівнів. Падіння каміння змушує платформи на мотузках рухатися, заважати рівноваги вихованців, стимулювати до втечі. Кожен етап - це індивідуальна задача, в якій малювання елементів і має кардинально змінити ситуацію.

Іноді хвостатих рекомендується шкодувати, пропонувати свою допомогу. Якщо кому-то складно напитися з глибокої ями через низький рівень води, то можна кинути великий предмет в яму або скористатися дрібними каменями, щоб швидко підняти воду і дозволити бідоласі втамувати спрагу. Вибухівки і ланцюгові реакції будуть переслідувати користувача постійно, доведеться включати логіку і починати шукати креативні відповіді до нетривіальним завданням. Запуск ракет і маятників стане звичним процесом. Лякливість котів також важлива, вони бояться різких маневрів і готові зникнути, як тільки виникає перспектива небезпеки. Але звичка ховатися в затишних місцях може обернутися проблемою.

Відмінні риси гри Hello Cats:

  • порятунок або вигнання котів;
  • малювання обєктів для вирішення задач;
  • використання гравітаційних сил;
  • взаємодія з кумедними механізмами;
  • накопичення риб.

Інтуїтивність управління і симпатична графіка залучають гравців молодшої вікової групи. Геймплей може здаватися однотонним, але для любителів розімяти мізки тут створені комфортні умови. Таймер у верхній панелі іноді підганяє і змушує оперативно приймати рішення, переходити до дій. Вдале завершення етапу приносить в скарбничку додаткових риб, їх можна витрачати на цікаві предмети. Виступите в ролі сміливого господаря, готового пробуджувати і виховувати шкідливих, але таких милих вихованців з мінливим настроєм!


Реклама

завантажити Hello Cats 1.5.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.5.5 (155)
дата завантаження 2020-08-23 07:51
Розмір 44.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/24 10:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |