Elemental Dungeon
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Elemental Dungeon  - це захоплюючий ролевик, в якому належить знищувати в підземеллях монстрів за допомогою зброї і потужних заклинань, а також шукати скарби.

Перед стартом гравець вибирає клас підопічного, щоб виступати в ролі мага, самурая або мисливця. Кожен клас має унікальні здібності з масштабними опціями апгрейдів. Після визначення особистості героя можна опускатися на невелику картату майданчик під землею. Там повзають агресивні створення, яких потрібно знищувати. Сили стихій будуть відмінними помічниками, тільки потрібно навчитися грамотно використовувати заклинання. На локації крім ворогів можна знайти багато цікавих предметів, дорогоцінних монет. Обєднання трьох особливих елементів дає право на активацію потужних магічних фраз, а в чарівних свитках можна знайти нові заклинає репліки.

Обстановка в пригоді досить небезпечна, противники славляться жорстокими контратаками, уповільнення дій може призвести до серйозних втратами. Повне усунення антагоністів на локації відкриває доступ до наступної майданчику. Точка виходу в нову зону підсвічується синім кольором. Збір бонусів виконується виключно за бажанням, але його не варто ігнорувати, інакше апгрейдів буде мало. Функції заморозки, підпалів, вибухів, зведення камяних перешкод та іншого зроблять героя значно сильніше, дозволять тиснути ворогам на слабкі точки і запобігати їх нападу.

Відмінні риси гри Elemental Dungeon:

  • очищення територій від мутантів;
  • застосування магії стихій;
  • дослідження піксельних підземель;
  • випадкова генерація локацій;
  • заробіток золота і корисних предметів.

Шанувальники мультіплеєрних проектів можуть насолодитися взаємодією з іншими користувачами. Розробник пропонує влаштовувати протистояння з персонажами приятелів, боротися до останнього вижив, або спільно з ними йти до загальних цілей. Піксельна графіка занурює в ностальгічну атмосферу старих ігор. За допомогою джойстика можна рухатися і вимовляти чарівні мови. У схованках є багато скарбів, після розправи над ворогами скористайтеся можливістю розбагатіти і дізнатися секрети старовинних ландшафтів!


Реклама

завантажити Elemental Dungeon 1.12 для LG L35

Нове в цій версії
- New hero: Shield Knight
- New feature: Mystery Box
- Spring Festival theme and events
- Various bugfixes and game balance changes
Загальна інформація
версія 1.12 (19)
дата завантаження 2021-02-07 00:26
Розмір 40.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/22 12:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |