Aggretsuko: the short timer strikes back
0 (0)

Aggretsuko: the short timer strikes back

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Aggretsuko: the short timer strikes back  - це японська головоломка, в якій потрібно будувати новий офіс компанії і вирішувати завдання формату «3 в ряд» для зведення будівель мрії.

У мріях червона панда працює на престижній посаді. Вона відчуває повагу і захоплення з боку колег, отримує похвалу від керівництва. Але реальність більш песимістична: начальники завалюють нудними завданнями, а інші співробітники висловлюють явну неприязнь. Боротися з постійним роздратуванням допомагає караоке бар, де можна виплескувати емоції і співати хіти важкого року. Ситуація ускладнюється, коли виникає місія по створенню нових офісів для компанії. Головоломки з вибудовуванням в ряд трьох ідентичних зображень дозволяють приступати до будівництва будівель.

Кожне завдання має на увазі переміщення елементів по картатій дошці, щоб зібрати певну кількість тих чи інших фігур. У верхній панелі вказується, що саме потрібно збирати зараз. При успішному знаходити власні шляхи розвязання користувач отримує бали і зірки, накопичує ресурси і відкриває доступ до цілим поверхах. Дозволяється навіть вибрати стилістику оформлення кожного поверху. Різноманітні бустери спрощують місію, провокують вибухи для появи на дошці більш підходящих фігур. Згодом у гравця зявляється можливість відкрити інших персонажів з прикольними здібностями. Нові герої ефективніше вирішують проблеми, якщо активувати їх в правильний момент.

Відмінні риси гри Aggretsuko:

  • логічні завдання «3 в ряд»;
  • повсякденне життя персонажа в анімованих сюжетах;
  • проектування і зведення офісів;
  • створення комфортних умов для колег;
  • неприємні зіткнення з босами.

Головоломка дивує нетривіальним сюжетною лінією і різноманіттям подій. Хронічний стрес постійно тисне на нерви, відвідувати караоке доводиться дуже регулярно. Короткі анімовані історії показують, як несолодко підопічному гравця серед маси шкідливих особистостей. Деякі колеги перетворюються в босів, бійки стають частиною повсякденності. На будівельному майданчику починає вимальовуватися чудове будівля, цей факт компенсує багато неприємностей. Перетворіть фантазію про ідеальний будівлі для фірми в реальний проект!


Реклама

завантажити Aggretsuko: the short timer strikes back 1.14.5 для LG L35

Нове в цій версії
- New characters, events, themes, stages are added.
- Bug fixed
Загальна інформація
версія 1.14.5 (68)
дата завантаження 2021-08-23 23:22
Розмір 131.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/20 12:12
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |