Car Racing Game: Real Formula Racing
0 (0)

Car Racing Game: Real Formula Racing

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Car Racing Game: Real Formula Racing - це автомобільна гонка, що дозволяє брати участь в чемпіонатах Ф1, відчувати знамениті траси, змагатися з іменитими гонщиками.

На спортивній машині гравець починає карєру в кращих світових гонках. Залізного коня можна налаштовувати, вибирати зовнішні параметри. Після підготовки користувач вказує бажаний режим заїзду та стартує в одиночному форматі, або змагається зі знаменитими спортсменами. Їздити належить по різним локаціях, крім стадіонів з активними прихильниками водія чекають подорожі по містах світу. Ідеальність дорожнього покриття викликає захоплення. Стадіони завжди заповнені активними фанатами, а міські зони приємно дивують естетикою пейзажів мегаполісів. Території впізнавані, водій відразу зрозуміє, в яку потрапив країну.

Огляд від третьої особи дає можливість бачити автомобіль повністю і аналізувати ситуацію навколо, також можна переключатися на огляд від першої особи. Лічильник в центрі екрана допомагає відслідковувати поточну швидкість боліда. Результативні поїздки приносять бали, які обмінюються на круті спорткари. Від моделі автомобіля багато в чому залежить вірогідність виграшу, але навички пілота теж принципово важливі. Готовність конкурувати зі знаменитостями ще доведеться доводити.

Відмінні риси гри Car Racing Game: Real Formula Racing:

  • одиночні і змагальні заїзди на спорткарах;
  • різноманіття трас Ф1 у відомих точках планети;
  • придбання різних моделей авто;
  • кастомизация машин;
  • можливість засвітитися в таблиці лідерів.

Проект радує відпрацьованої фізикою і значними ризиками, що додають адреналіну в процесі водіння. Налаштування управління можна адаптувати, включити повороти при нахилі мобільного пристрою або користуватися клавішами на екрані. Геймплей вимагає постійної зосередженості. Переключення уваги на пейзажі або стадіони загрожує зіткненням з суперниками або нерухомими обєктами. Присутній навіть ризик перевертання боліда на дах. Занурення в гоночну атмосферу сприяє якісне графічне оформлення з яскравими відтінками. Завоюйте репутацію легендарного гонщика!


Реклама

завантажити Car Racing Game: Real Formula Racing 1.9 для LG L35

Нове в цій версії
- Fixed a bug where ad was covering the screen in garage
Загальна інформація
версія 1.9 (92)
дата завантаження 2021-06-12 19:58
Розмір 53.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки Game Bunch на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/20 10:50
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |