Mine Quest - Dwarven Adventure
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mine Quest - Dwarven Adventure  - це цікава аркада, в якій потрібно протистояти монстрам, шукати скарби, зясовувати причини зникнення друзів-гномів.

Головний герой історії - гірник гном, який помітив часті зникнення приятелів. Він поділився своїми міркуваннями з своєї доброї знайомої феєю. Вона погодилася з тим, що ситуація досить підозріла. Прийнято рішення про дослідження підземель на різних континентах і проходженні ризикованого квесту. Кожна ділянка локації розділяється на зони з камяними і іншими кубами. Розбиття деяких відкриє доступ до ресурсів, дозволить зробити надійна зброя, удосконалити спорядження і створити набір інструментів. Іноді можна використовувати спеціальні бомби, щоб підривати закриті блоки і швидше виявляти вміст.

Приємні знахідки у вигляді монет і скарбів будуть чергуватися з руйнуванням порожніх блоків. Коли вдасться повністю розчистити певну зону, локація автоматично розшириться, зявляться нові закриті куби і додатковий простір для досліджень. Основний ризик полягає в зіткненні з монстрами, знищення деяких кубів спровокує появу сильного антагоніста на майданчику. Бій відкладати не можна, тому критично важливо дбати про постійне розширення і поліпшення збройового арсеналу.

Відмінні риси гри Mine Quest - Dwarven Adventure:

  • дослідження небезпечних підземель;
  • розкриття таємниці зникнення гномів;
  • боротьба з агресивними монстрами;
  • видобуток ресурсів і старовинних цінностей;
  • виготовлення зброї та інших предметів.

Цікава сюжетна лінія затягує користувача в аркадний квест, різноманітність завдань і масштабна мета гарантують занурення в захоплюючу історію. Артефакти, монети та інші цінні елементи допомагають розвиватися, а часті апгрейди мотивують рухатися вперед. Виявлення самоцвітів і руди відкриває в гірник винахідницькі таланти, спорядження можна робити самостійно. Підказки від помічниці виключають потрапляння в тупикові ситуації, герой обовязково знайде вихід і зуміє розплутати нитку невідомих подій. Цивілізації гномів щось загрожує, переможете всіх ворогів і допоможіть доброзичливим персонажам повернутися до звичного ритму життя!


Реклама

завантажити Mine Quest - Dwarven Adventure 1.2.20 для LG L35

Нове в цій версії
Bug Fixes & Improvements
Загальна інформація
версія 1.2.20 (149)
дата завантаження 2021-04-09 22:44
Розмір 30.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/19 12:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |