AnimalTower Battle
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра AnimalTower Battle  - це кумедна казуалки, в якій доведеться брати участь у коротких онлайн-змаганнях зі зведення веж з милих тварин.

На широку платформу опускається звір. Користувач вибирає положення фігури, потім може її зрушити вправо або вліво для оптимального розміщення. Елемент приземляється, і, якщо його фіксація не привела до руйнування конструкції, історія триває, хід переходить до опонента стороні. Далі можна спостерігати, як суперник повертає черговий фрагмент споруди, вибирає безпечне і зручне місце для спуску. Платформа займає не всю ширину екрану, з боків є зони вільного простору, що створюють ризик розвалу дивною вежі. Фігури також можуть падати за межі екрану.

Баттл триває до тих пір, поки хоч один елемент не впаде в прірву. Графічне оформлення мінімалістське, на фоновому яскраво-блакитному полотні видно тонка салатова платформа. Зверху в одному кутку світить сонце, другий кут зайнятий лічильником сумарного кількості елементів в поточній конструкції. Над цифрою вказується, з якою твариною було крайнє взаємодія. Фігури мають індивідуальними габаритами і формами, через що завдання постійно ускладнюється. Леви, бегемоти, кенгуру, олені, куниці та інші представники дикої фауни змушують багато роздумувати про те, як з різноманіття живності створити стійке споруда.

Відмінні риси гри AnimalTower Battle:

  • PvP-змагання з будівництва веж з звірів;
  • використання алгоритму тетриса;
  • великий набір тварин;
  • можливість повертати фігури;
  • спроби запобігти розвалу конструкції.

Кожен гравець має певний рейтинг, заснований на попередніх результатах. Перед новим матчем можна побачити свої показники і дані опонента, зрозуміти розстановку сил. Розробник перетворив стандартний тетріс в чудное PvP-змагання без бійок і перестрілок. Геймплей пронизаний позитивним настроєм і здатний захопити користувачів будь-якого віку. Інтуїтивне управління і приємна музична мелодія доповнюють загальну атмосферу. Побийте рекорди по висоті веж з різноманітних диких тварин!Реклама

завантажити AnimalTower Battle 13.4 для LG L35

Нове в цій версії
New Year's Event has started!
Happy New Year!
Загальна інформація
версія 13.4 (106)
дата завантаження 2021-01-03 13:53
Розмір 34.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/19 10:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |