Hunters & Puzzles
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hunters Puzzles  - це прикольна головоломка, в якій воїни з унікальними вміннями ведуть полювання на монстрів, нападають після зєднання декількох фігур в одному ряду.

Гравцеві належить наймати кваліфікованих мисливців, дбати про розвиток їх талантів і виводити на поле битви, стандартне для жанру «3 в ряд». На верхній половині екрану зображені статичні монстри, які вміють різко атакувати непрошених гостей. Нижню зону екрану займає дошка на 35 клітин, в кожній клітині є кольоровий предмет з візерунком. Всього є 5 видів фігур, а під дошкою розташовуються іконки 5 мисливців. Користувач сам визначає, хто з героїв вийде на битву, якщо на конкретний момент активовано багато бійців.

При додаванні 3 ідентичних фігур на одній прямій активується сила того, чи іншого персонажа і монстри отримують шкоди. Якщо вдається зібрати 4 або більше кольорових каменів, то напад стає потужним, масштаби ураження значно розширюються. Антагоністи теж не втрачають можливості нанести удар, можуть навіть знищити мисливця. Варто памятати про обережність і темпі рішення завдань. Проходження рівнів відкриває доступ до ресурсів і спорядження. Додатково можна отримати більш сильних героїв. Підопічні живуть в селі, будівельні процеси ляжуть на плечі користувача. Спеціальну базу для тренувань потрібно ретельно зміцнювати.

Відмінні риси гри Hunters Puzzles:

  • рішення завдань «3 в ряд» для атаки ворогів;
  • 5 персонажів, що заряджають різні фігури;
  • розблокування воїнів, екіпіровки, навичок;
  • заробіток ресурсів в процесі полювання;
  • апгрейд бази та обладнання.

Розробник добре потрудився над графічним оформленням, зробив ефектні локації, що привертають увагу цікавих людей. Континент з декількома видами кліматичних та природних умов цікавий для проведення досліджень. Можна зайнятися збором доказів і зробити несподівані висновки, відкрити стародавні таємниці про місцеві злісних мешканців. Музичний фон допомагає сконцентруватися, а широкий вибір поліпшень дозволяє розвивати персонажів за власним алгоритмом. Застосуйте логічне мислення для боротьби з незрозумілими істотами!


Реклама

завантажити Hunters & Puzzles 1.4.1 для LG L35

Нове в цій версії
1. Fixed issue where the Guild boss Radiant Jormungandr does not lose its immunity to debuffs even when its part is destroyed.
2. Added anti-cheating mechanisms to the Guild Boss and Arena.
Загальна інформація
версія 1.4.1 (22)
дата завантаження 2020-08-15 13:59
Розмір 96.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/18 10:58
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |