Golf Race - World Tournament
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Golf Race - World Tournament  - це спортивна казуалки, в якій гольфіст змагається з чотирма опонентами у влучності і швидкості потрапляння мячів в лунки.

Персонаж зявляється на невеликій зеленій майданчику, оточеному водою. Вдалині видно схожі острова інших форм і розмірів. У спортсмена в руках ключка, зовсім близько лежить маленький мяч. Як тільки вдається потрапити спортивним снарядом в потрібну точку, герой відразу переміщається на наступні ділянки повсякденного локації. Кілька пройдених островів знаменують завершення рівня, отримання ключа від особливого скрині, або заробіток трофея. При наявності декількох ключів дозволяється на вибір відкрити ящики з монетами. Цінності змінюються на оригінальні костюми та інші цікаві речі.

Місія здається простою, якщо не враховувати чотирьох суперників, що діють за аналогічною схемою. Обмеження на кількість мячів відсутні, але кожен додатковий удар на увазі значні витрати часу і ризик пропустити когось з опонентів вперед. Рухомі перепони заважають здійсненню ідеальних ударів. На стартових етапах завдання трохи спрощена. Пізніше гравцеві доводиться аналізувати переміщення великих заграждающих плиток, планувати момент удару ретельніше. Інші персонажі не дадуть приводу розслабитися, в момент будь-якої затримки обовязково нагадають про себе.

Відмінні риси гри Golf Race - World Tournament:

  • спроби загнати мяч в лунку;
  • робота під уважними поглядами суперників;
  • скрині з нагородами;
  • різні перешкоди на локації;
  • необхідність діяти швидко.

Графічного оформлення притаманний мінімалізм, різноманітність вносять неординарні наряди, якщо вийшло накопичити монети на їх придбання. Не дивуйтеся, коли поруч з вашим підопічним встане особистість в костюмі дикого звіра, космонавта, або представника іншої професії. Противники намагаються вразити зовнішнім виглядом, відвернути інших і виграти час, щоб збільшити шанси на лідерство в раунді. Аркада з елементарним управлінням стане відмінним тайм-кілером для любителів спортивних завдань з великою кількістю рівнів. Допоможіть героєві завоювати лідерські позиції і отримати бажані призи!


Реклама

завантажити Golf Race - World Tournament 1.5.4 для LG L35

Нове в цій версії
We fixed a few bugs. Thank you for playing Golf Race!
Загальна інформація
версія 1.5.4 (1050404)
дата завантаження 2020-09-12 19:16
Розмір 24.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Madbox на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/17 12:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |