Champions Legion | 5v5 MOBA
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Champions Legion | 5v5 MOBA  - це строката стратегія, в якій команди по 5 персонажів жорстоко воюють і намагаються знести башту-опонента.

Гравець вказує імя персонажа, вибирає аватар, і потрапляє на короткий навчання. Там можна дізнатися про класичних нюансах, зясувати, що кожен убитий ворог залишає трохи золота і збільшує силу героя. За монети пропонується купувати екіпіровку та інші корисні предмети. Крім зброї воїн використовує в битвах унікальні вміння. Вони розкриваються не відразу дозволяють значно зміцнити персонажа. У проміжках між тренуваннями користувач бачить комікс з описом ситуації на чарівних землях.

Підготовлений воїн може приступати до битв на реальних аренах. У верхньому куті відображається зменшена карта територій, по ній зручно визначати місцезнаходження соратників і противників. Дорога до чужої вежі буде непростий, потрібно грамотно комбінувати таланти, аналізувати здатності і вибудовувати могутню стратегію. В якості помічників можна використовувати вихованців, якщо заздалегідь вдалося їх виростити і виховати. Скарби і нагороди дають можливість постійно покращувати підопічного, забезпечувати йому готовність до зустрічі з прокачати ворогами. Завоювати авторитет можна на численних турнірах, сміливцям обовязково дістануться цінні призи, слава і повага колег.

Відмінні риси гри Champions Legion | 5v5 MOBA:

  • командні онлайн-битви 5v5;
  • десятки героїв на вибір;
  • 3 шляхи для переходу в зону противника;
  • виховання вихованців з крутими навичками;
  • участь в регіональних турнірах.

Проект виділяється серед аналогів компактністю, завдяки якій користувачі можуть насолоджуватися мультіплєєрной ареною на пристроях різних видів. Навчальний режим допомагає оперативно розібратися в задачах і відразу зрозуміти стандартний принцип управління. Геймплей повністю русифікований, якісний переклад діалогів і озвучення дає гравцям можливість насолодитися грою без обмеження по знанню іноземних мов. Барвиста 3D-графіка в стилі фентезі створює прекрасну атмосферу. Запрошуйте друзів або вступайте в команди незнайомих людей, щоб отримати задоволення від класики жанру MOBA!


Реклама

Champions Legion | 5v5 MOBA для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/16 10:38
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |