Warhammer Quest: Silver Tower
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Warhammer Quest: Silver Tower  - це покроковий ролевик, в якому загін чемпіонів проходить випробування і бореться з монстрами, щоб підступитися до лігва жерця Хаосу.

Персонажі з Warhammer прагнуть дійти до Срібної Вежі під управлінням гравця. На шляху їх чекають сотні битв з різними чудовиськами. Для початку варто познайомитися з підопічними, вивчити їх унікальні здібності і стилі ведення бою. Одні спеціалізуються на далеких атаках, інші чудово проявляють себе в ближньому бою. Кожна місія має на увазі виконання конкретизованої завдання. Це може бути знищення групи супротивників, пошук ресурсів для прокачування команди, пошук квадрата для виходу до нового завдання. Розробник також додає оригінальні щоденні випробування з можливістю отримання особливих трофеїв.

В ході битв важливо продумати тактику, врахувати варіанти поведінки опонентів. Матчі виділяються кратковременностью, реалізувати задумане потрібно за одну-дві хвилини. Можна вибирати одинарне або подвійне переміщення, а також застосовувати одинарні або подвійні нападу. Також корисна опція переривання атаки ворога, коли він виявляється зовсім поруч. Перемоги в битвах приносять ряд нагород, але значний вплив мають здобуті скарби і поліпшення, іноді мета полягає в знаходженні рідкісних і епічних елементів. Забезпечуйте якісні поновлення умінь героїв і відкривайте сильніших персонажів, щоб колектив став потужнішим.

Відмінні риси гри Warhammer Quest: Silver Tower:

  • збір і розширення команди героїв зі знаменитої всесвіту;
  • знищення антагоністів в покрокових битвах;
  • застосування далеких і ближніх атак;
  • 25 майданчиків чарівного підземелля;
  • знаходження предметів і зброї для апгрейдів.

У настільної гри зявився аналог для мобільних пристроїв і ПК. Сутички проходять на 25 стилізованих локаціях, графічне оформлення радує насиченістю відтінків. Музичний супровід налаштовує на переможний результат кожної місії. Опоненти демонструють жорстокість і завзятість, грамотна тактика головнокомандувача допоможе з ними розправитися. Сюжетна кампанія обіцяє багато складнощів і небезпечних зіткнень. Підготуйте підопічних до розвитку важких сценаріїв і допоможіть їм пробратися до головного лиходія!


Реклама

Warhammer Quest: Silver Tower для LG L35

Усі додатки Perchang на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/14 10:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |