V4
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра V4  - це яскравий мультиплеєрний ролевик, в якому має бути досліджувати фантастичний світ, боротися в онлайн-боях і брати участь в грандіозних рейдах на босів.

Перед стартом пригод користувач створює персонажа. Можна вибрати бійця з 6 класів, а потім використовувати редактор, де понад півсотні налаштувань дозволять сформувати унікального воїна. Крім зброї варто прихопити вихованців і їздових тварин, щоб дорога була веселіше. Після підготовчих робіт починається подорож по барвистих локаціях MMORPG, дослідження території. За бажанням можна скористатися автоматичним режимом і дозволити підопічному діяти самостійно.

Легкими здаються лише перші битви, поступово герою зустрічаються більш натреновані вороги. Опція перетворення милого персонажа в демона дозволить дати гідну відсіч потужним антагоністів. Принципово важливі нові знайомства і комунікація з доброзичливцями. Від них можна дізнатися масу корисної інформації, отримати рекомендації для коригування плану дій. На території є багато трав і інших корисних предметів, можна збирати їх і навіть відправлятися на ринок для продажу виявлених елементів.

Відмінні риси гри V4:

  • PvP-битви і рейди на босів;
  • вибір персонажа з 6 доступних класів;
  • більше 50 параметрів для кастомізації;
  • подорожі по різних серверах через портали;
  • торгівля предметами на спеціальному ринку.

Сюжетна лінія PvE-режиму пробуджує цікавість і бажання розібратися у перебігу подій. Любителі PvP-формату насолодяться масштабними битвами і полюванням на монстрів. У боях можуть брати участь кілька сотень гравців, прийнятні обєднання в альянси для організації спільних нападів. Додатково дозволяється проникати в просторові розломи і переходити на інші сервера. Це дає відчуття безмежності відкритого світу, виводить пригода на новий рівень.

Тривимірне графічне оформлення в стилістиці фентезі захоплює дух. Барвисті, ретельно деталізовані майданчики ваблять дослідників. Спецефекти і трансформації додають битвам солідності. Не відкладайте круту прогулянку по фантастичним просторів!


Реклама

завантажити V4 1.16.245165 для LG L35

Нове в цій версії
1) Halidom Rush update
2) Lunatra renewed – Madding Forest/Cursed Plains/Anguished Forest regions merged, Arrogant Plains added
3) Skills updated - Class skills and passives added, all class skills improved
4) New gear slots (vessel, medal)
5) New potential category
6) Region boss combat adjusted – HP increase for some region bosses, relaxed minimum contribution required for region boss participation reward, Ranking Rewards improvements
Загальна інформація
версія 1.16.245165 (60245165)
дата завантаження 2020-10-11 17:08
Розмір 85.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/13 12:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |