GOT: Winter is Coming M
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра GOT: Winter is Coming M  - це захоплююча стратегія, в якій персонажі знаменитого серіалу борються за трон в онлайні, розвивають армію, захищають Будинок.

Користувач вибирає ідеального персонажа з декількох доступних героїв. Їхні особи добре відомі шанувальникам Ігри престолів. Дозволяється наймати кілька командирів, щоб кожен мав певну зону відповідальності. Один командир буде керувати армією, зібрати її, навчати, тренувати. Другому можна довірити глобальні завдання по будівництву замків, зміцненню будівель, скопійованих з телевізійної історії. Видобуток ресурсів і освоєння нових технологій також принципово важливі, ці фактори сильно впливають на міць команди.

Геймплей передбачає багато різнорідних занять, але для отримання заповітного місця на троні доведеться в першу чергу дуже багато боротися. Боротьба за владу і перерозподіл земель стає головною метою. Війська користувачів з усіх континентів прагнуть домогтися бажаного. Створення альянсів підвищує ймовірність перемоги над опонентами. Герої будуть подорожувати по знайомим майданчикам, перетинатися з відомими персонажами, вести діалоги і отримувати цінні поради. У битвах потрібно задіяти стратегічне і логічне мислення, приправляти все хитрими прийомами для введення антагоністів в оману.

Відмінні риси гри GOT: Winter is Coming M:

  • PvP-битви, боротьба з підопічними інших гравців;
  • збір армії, прокачування умінь воїнів;
  • будівництво різних будівель;
  • застосування інноваційних технологій;
  • захоплення великих ділянок територій.

Проект створений за мотивами популярного серіалу. Розробники постаралися зберегти атмосферу, занурити користувача в глибину подій. Стандартне для жанру управління дозволяє швидко адаптуватися до виконання завдань. Оформлення локацій, стилістика замків та інші нюанси дивно збігаються з серіальної історією. Тривимірний дизайн зі зміною часу доби і сезонів року посилює відчуття реалістичності. Літній час з соковитими відтінками зелені переходить в лиственную осінь, потім настає засніжена зима, здає позиції при весняному цвітінні сакури. Доведіть право свого підопічного на головний трон!


Реклама

GOT: Winter is Coming M для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/12 13:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |