Real Moto 2
4.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Real Moto 2  - це нова версія гоночного проекту, в якому має бути мчати по крутих трасах на різних байках, вигравати змагання і розширювати свій гараж.

Спочатку у користувача є єдиний мотоцикл, на ньому потрібно здобути перші перемоги. Коли вдасться накопичити кошти, отримані в якості призових, то мотоцикліст зможе придбати ще один транспортний засіб. Поступово гараж буде заповнюватися залізними конями, а у гонщика завжди буде вибір щодо транспорту для конкретного заїзду. Кататися доведеться на прототипах професійних доріг з усього світу. Яскрава і помітна розмітка на дорожньому покритті підкаже оптимальну траєкторію шляху. У попередній версії її не було, нововведення виглядає дуже корисним.

Витрачатися можна і на деталі для транспорту, шолом з костюмом теж дозволяється оновлювати. При бажанні користувач може змінювати забарвлення байка, вибирати будь-який відтінок для душі. Розраховані на багато користувачів заїзди дарують бурю емоцій і тримають гравця в особливому напрузі. Доступні і оффлайн-поїздки по міській території. Рейтингові таблиці дозволяють відстежувати свої і чужі результати, мотивують триматися в тонусі і покращувати власні показники. На ідеальних трасах гарантовано отримання задоволення від кожного відрізку.

Відмінні риси гри Real Moto 2:

  • швидкісні поїздки на мотоциклах;
  • гонки по місту і змагання з іншими користувачами;
  • розблокування апгрейдів і нових моделей транспорту;
  • тестування професійних трас;
  • кілька точок огляду.

Розробник постарався відтворити реалістичність руху, тривимірна графіка занурює гравця в події на екрані мобільного пристрою. Моделі спортивних байків детально опрацьовані і дуже схожі на справжні. Природності додають нестабільні погодні умови, ясне небо змінюється на сильні дощі або навіть снігопади. Присутній коректування часу доби, заїзди бувають і вдень, і в нічний час. Управління можна налаштувати під себе, вибрати комфортний формат водіння. Насолоджуйтеся захоплюючими мотоперегонами і заслужите трофей першості!


Реклама

завантажити Real Moto 2 1.0.618 для LG L35

Нове в цій версії
[UPDATE]
Improvements / Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.0.618 (33)
дата завантаження 2021-09-04 23:43
Розмір 46.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/10 10:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |