Craft Legend: Epic Adventure
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Craft Legend: Epic Adventure  - це симпатичний платформер, в якому має бути вступати в сутички з чудовиськами, досліджувати природні зони, вирішувати головоломки.

Гравець набирає унікальних воїнів для величного подорожі. Допускається кастомизация персонажів, коригування їх зовнішності. Потрібно аналізувати навички кожного претендента, придумувати оптимальні комбінації прийомів. У пригоді команду чекають цікаві завдання та конкурування з підопічними інших користувачів. Часті битви з монстрами відбуваються в підземеллях, промальованих вручну. У похмурих підземних зонах зачаїлося багато загадок і питань. Відповіді на них допоможуть просунутися далі, прояснити підтексти і междустрочья.

Крім битв воїни займаються пошуком ресурсів для зміцнення сил і отримання поліпшень. Також є можливість збирати віртуальну колекцію артефактів, знаходити рідкісні речі на просторах симпатичних локацій. Кошти можна збирати, щоб пізніше витрачати їх на щось масштабне, як будівництво будинку. Ресурси для зведення житла також знадобляться, витрачати їх потрібно мудро. Природа радує різноманіттям ситуацій, джунглі змінюються пустелями, лісами, засніженими горами, вулканами.

Відмінні риси гри Craft Legend: Epic Adventure:

  • боротьба загону підопічних з монстрами;
  • 45 персонажів з індивідуальними вміннями;
  • дюжина підземель, заплутані лабіринти;
  • пошук ресурсів і артефактів;
  • дослідження таємничих локацій.

Розробник зумів поєднати в проекті відразу кілька жанрів, пісочниця, RPG і платформер злилися в ефектне тріо. Різноманітність завдань запобігає монотонність геймплея. Опція взаємодії з реальними гравцями підсилює емоційну складову, робить ігровий процес яскравіше. Цінні знахідки мотивують діяти активніше, а монстри не дають відвернутися від того, що відбувається на екрані. Перспектива будівництва будинку змушує масштабувати цілі, Насичена колірна гамма в графічному оформленні надає історії казковий відтінок, музичне оформлення підкреслює чарівництво атмосфери. Допоможіть героям перемогти антагоністів і створити гармонію в фантастичному світі!


Реклама

Craft Legend: Epic Adventure для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/09 10:43
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |