Dragon Quest Tact
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dragon Quest Tact  - це забавний ролевик, в якому має бути ініціювати покрокові битви, розправлятися з монстрами, а після намагатися дружити з колишніми противниками.

Користувач бере участь у знаменитій в ігровому світі сазі, постійно бореться з темними істотами. Для кожної битви виділяється окреме поле бою, розділене на квадрати. Покроковий формат впорядковує правила, гравець планує переміщення на певний квадрант і нанесення ударів. Основне завдання полягає в знищенні ворога раніше, ніж він зуміє вбити ваших драконів. Доводиться атакувати першим, щоб підвищити ймовірність виживання рептилій. До персонажу будуть приєднуватися приятелі, навіть дрібна підтримка допомагає значно довше протриматися і переламати бій.

Дракони можуть бути дуже активними, таланти у всіх різні. На кожному рівні боєць заробляє бали і інші бонуси, їх можна витрачати і на міфічних тварин. Допускається прокачування дракона або придбання нового за отримані раніше окуляри або за факт переходу на наступний рівень. Спробуйте створити колекцію, великих ящірок там дійсно багато і в битвах вони дуже корисні. Можливо і випадкове отримання нового великого вихованця. А монстрів, яких раніше вдалося перемогти, дозволяється переманювати. Якщо ці створення здатні змінювати позицію одного разу. Більше каверз від них чекати не варто.

Відмінні риси гри Dragon Quest Tact:

  • покрокові битви з чудовиськами;
  • колекціонування драконів;
  • індивідуальні апгрейди для рептилій;
  • заклик друзів на допомогу;
  • режими геймплея на вибір.

Розробник випустив останню частину історії з франшизи Dragon Quest і постарався зробити її максимально привабливою. Щоб догодити кожному, він зробив різноманітні ігрові режими. Битви в атмосфері веселощів, соковиті відтінки графічного оформлення і приємна закадровий музика затягують надовго. Знання японської мови дасть можливість заглибитися в сюжетну лінію, обіцяна заплутана історія з дивовижними відкриттями. Але навіть без уміння читати ієрогліфи можна отримати задоволення від улюбленої магічної всесвіту, наповненою чудесами!


Реклама

Dragon Quest Tact для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/07 12:27
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |