Critical Strike CS
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Critical Strike CS  - це онлайн-стрілялка, в якій терористи борються з представниками контртерористичної організації, вбивають один одного, доводять перевагу своєї команди.

Перед стартом потрібно вирішити, за кого бажаєте грати. У кожному таборі є набір команд зі своїми особливостями. Серед бандитів можна примикати до гангстерів, анархістам, Балкан, інших угруповань. Протистоять їм представники спецназу, GIGN, SWAT, інших підрозділів. Далі залишається вказати режим і відправлятися на майданчик, щоб прицільно стріляти, заробляти ігрову валюту і бали. Ще за традицією потрібно прикривати соратників, мінімізувати ризик травм або загибелі свого персонажа, виконувати місії з урахуванням обраного геймплея.

У командному бою перемагають ті, хто за кілька хвилин зумів знищити більше антагоністів. У режимі саботажу одні встановлюють бомбу, і намагаються знищити всіх представників військового підрозділу, а другі - знешкоджують снаряд і прагнуть вбити бандитів. В смертельному матчі кількість убитих конкретним персонажем - єдиний пріоритет. Додатково можна вибрати свою гру, і вказати режим / локацію на свій розсуд.

Відмінні риси гри Critical Strike CS:

  • стрілянина в мультіплеере від першої особи;
  • 25 моделей зброї;
  • 5 великих локацій;
  • заробіток досвіду і нагород;
  • кілька форматів геймплея.

Арсенал зброї додає впевненості, в розпорядженні героя будуть пістолети, кулемети, дробовики, штурмові і снайперські гвинтівки, інше. Для кожної моделі доступні поліпшення і скіни, які надають оригінальності інструменту нападу. Коли ворог занадто близько, можна скористатися ножем.

Проект радує цікавими картами, хорошою тривимірною графікою, анімацією подій і якісним звуковим супроводом. Розробник зумів поєднати ці чинники при порівняно малому загальному обсязі програми. Взаємодія з гравцями і можливість спілкування в спеціальному чаті значно оживляє процес. Нагороди та поліпшення підтримують мотивацію, підсилюють інтерес. Насолоджуйтесь улюбленим жанром і досягайте нових результатів!


Реклама

завантажити Critical Strike CS 10.701 для LG L35

Нове в цій версії
? Grenades & Medkits are here! ?
4 New Knives for You: Kukri, Jagdkommando, Karambit & Butterfly ?
7 New Skins!
Major Bug Fixes ?
Character Visual Improvements
Earn Karambit in New Referral System
Renewed Daily Rewards ?
New Private Room System
Renewed Friend System
Visual Improvements
? We are ready to make your game experience even better! Enjoy it! ?
Facebook: http://facebook.com/criticalstrikegame
Discord: https://discord.gg/8EuAMRR
Загальна інформація
версія 10.701 (609)
дата завантаження 2021-09-05 03:47
Розмір 76.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/07 10:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |