Super Mecha Champions
4.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Super Mecha Champions  - це футуристичний екшен-шутер, в якому належить битися з реальними суперниками, відстоювати право на виживання.

Гравець вибирає вигляд персонажа і відправляє його в мегаполіс, де королівська битва в самому розпалі. Приземляється герой у власних апартаментах, що вельми нестандартно для жанру. Можна швидко пошукати зброю та інші корисні речі, а потім вийти на відкритий простір і приступити до пошуку антагоністів. Рухатися треба активно, щоб знизити шанси суперників на знищення вашого героя. Якщо відносно близько побачили людину - негайно стріляйте. Вогнемети, плазмові гармати, гвинтівки з різними фішками, ракети з самонаведенням та інші моделі забезпечать гідний захист бійцеві.

Знайдене заздалегідь зброю можна змінювати прямо в процесі бою. Успішні дії відкривають різні апгрейди, ними також дозволяється користуватися відразу. А ще у бійця є можливість перетворитися на величезного робота і йти напролом, не побоюючись людей. Опоненти будуть відчувати наближення смерті, коли побачать такого громила. Повернення до звичного вигляду збентежить супротивників, а непередбачуваність - важливий інструмент в сутичці. Прихильники участі в альянсах можуть відмовитися від одиночної боротьби і стати частиною згуртованої команди. Тоді можна йти на ворога з чіткою впевненістю в наявності підтримки.

Відмінні риси гри Super Mecha Champions:

  • королівська битва в місті майбутнього;
  • колекціонування персонажів;
  • арсенал ультрасучасного зброї;
  • управління роботизованими істотами;
  • опція обєднання в альянси.

Деталізована графіка мегаполісу в японському стилі захоплює дух навіть у тих, хто байдуже ставиться до аніме. Пейзажі в 3D-просторі створюють чітку атмосферу втіленого майбутнього. Управління стандартне, але можливості героя дуже великі, спектр роботів, зброї і додаткових предметів дає шанс на створення неповторної стратегії і відточування тактики. Проект наповнений спецефектами, атаки стають яскравим видовищем. Фанати боїв з користувачами на масштабних картах обовязково повинні потрапити в це місце!


Реклама

завантажити Super Mecha Champions 1.0.11815 для LG L35

Нове в цій версії
All-new mecha Alborada is here! Aid friends and blast enemies with elegance!
All-new pilot Silver Deacon is here! "Trial of the wicked is coming."
All-new Affinity launched! Form bonds with friends and reap benefits at different levels!
Summer events are coming with perks!
Numerous game-balance modifications and system optimizations.
Загальна інформація
версія 1.0.11815 (1371463)
дата завантаження 2021-08-03 04:55
Розмір 73.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/06 11:55
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |