Animal Hotel Manager
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Animal Hotel Manager  - це забавний симулятор, в якому потрібно керувати готелем для представників фауни, допомагати їм розвиватися, виховувати юних гостей.

У невеликому приміщенні перед стійкою ресепшн є зелений майданчик, розділена на 9 квадратів. У кожному квадраті може оселитися один гість, але спочатку розблоковано лише місце з собакою. Перебування в готелі коштує грошей, тапамі можна збирати кошти і витрачати їх на відкриття нових зон. Поруч з псом можна поселити кішку, далі серед постояльців зявляться хомяки, черепахи, змії, єноти, тигри, мавпи та інша живність. Залучення клієнтів - складний процес, що вимагає постійного вдосконалення умов проживання. Не забувайте покупку предметів для розваги тварин і догляду за ними.

Прокачаний вихованець приносить більше грошей, обовязково приділяйте час клієнтам, піклуйтеся про їх розвиток. Оплата буде дуже щедрою і допоможе новоявленому менеджеру швидше зміцнити статус, заробити гідну репутацію. Коли бюджет продовжує збільшуватися, а всі місця виявляються зайняті, доцільно задуматися про розширення площ і обладнанні нових кімнат. У готелях герої зупиняються тимчасово, після якогось періоду за постояльцями приїде лімузин і відвезе їх до господарів, а менеджер зможе поселити іншого персонажа.

Відмінні риси гри Animal Hotel Manager:

  • управління готелем для звірів;
  • десятки дивовижних тварин;
  • заробіток дорогоцінних каменів і монет;
  • поліпшення обстановки, розширення територій;
  • вирощування і виховання маленьких клієнтів.

Симулятор радує простотою управління, милим сюжетом і графічним оформленням, насиченим яскравими відтінками. Звичні і екзотичні персонажі випромінюють позитивну енергію і не вередують. Годинники на стіні підкреслюють божевільну швидкоплинність часу, важливо спланувати цілі і відразу приступити до їх виконання. Щодня менеджер отримує завдання і вирішує головоломки, щоб відкривати доступ до нових звірів або поліпшень. Гравець спостерігає за зростанням звірів, зміною їх світосприйняття. Подаруйте своїм гостям незабутній відпочинок в своєму готелі!


Реклама

завантажити Animal Hotel Manager 1.21.0 для LG L35

Нове в цій версії
What's new?
- updated analytics
- now you can watch ads to improve pets if you lack coins
Загальна інформація
версія 1.21.0 (589)
дата завантаження 2020-09-05 08:42
Розмір 27.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/06 09:44
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |