Fx Racer
3.2 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fx Racer  - це цікавий гоночний проект, в якому доведеться брати участь у змаганнях на спортивних автомобілях і пробиватися в лідери світової таблиці рейтингів.

Користувачеві пропонується роль пілота Формули 1. Він вибирає залізного коня, виконує регулювання великого спектра характеристик. Можна точно керувати гальма, мотор або коробку передач, міняти аеродинамічні параметри, вибирати шини. Розробник пропонує цікаву систему зносу деталей і їх пошкодження. Від конфігурації залежить якість позиціонування на треку, ефективність руху. Занадто великий період гальмування призводить до стирання покришок і зниження стабільності управління.

Ганяти можна на 18 треках, розташованих на різних континентах. У кожної траси свої нюанси, потрібно їх враховувати при налаштуванні машини. В процесі заїзду часто змінюється погода, гума повинна відповідати запропонованій природній обстановці. Перевірка стану спорткара і дрібний ремонт здійснюється на піт-стопі, не втрачайте можливість заїхати туди і запобігти серйозні поломки. Між заїздами можна відвідувати гараж, оновлювати автомобіль. Основне завдання - досягнення першої позиції в гоночному змаганні. Для попадання в рейтингову таблицю потрібно виробляти власну стратегію їзди, визначатися з пріоритетними і другорядними регулюваннями.

Відмінні риси гри Fx Racer:

  • участь в гоночних чемпіонатах Формули 1;
  • настройка і підготовка залізного коня;
  • алгоритм зносу і пошкодження запчастин;
  • апгрейд характеристик болідів;
  • 18 крутих трас в різних країнах.

Приємне графічне оформлення симулятора і якісне управління залучає віртуальних гонщиків. У гонці рекомендується постійно бути на асфальтованій зоні, зїжджати на траву, інакше доведеться зіткнутися з сильним уповільненням руху. Бажання зрізати шлях іноді призводить до додаткових витрат часу. Крім тюнінгу під певну трасу на результат заїзду впливає рівень водійських умінь гравця. Пілот повинен мати витримку, контролювати настрій. Гоночні змагання гарантують вибух емоцій і значну дозу адреналіну!


Реклама

завантажити Fx Racer 1.3.3 для LG L35

Нове в цій версії
Buy car button bug fixed.
Загальна інформація
версія 1.3.3 (200112)
дата завантаження 2021-08-11 20:34
Розмір 60.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки FNK Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.2★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/04 12:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |