Slide Drive
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Slide Drive  - це оригінальна головоломка, в якій потрібно вказувати напрямок руху автомобілів, допомагати кожному доїхати до своєї зупинки.

Користувач коригує переміщення транспорту від стартової позиції до фінішу. На початкових етапах завдання здається легкою: є одна машина і парою дотиків можна направити її до фінішного квадрату. Пізніше на шляху зявляються перешкоди, їх необхідно обїжджати. Далі гравець побачить два автомобіля, що стартують з різних позицій. Пара прапорів також знаходиться в різних місцях, відтінок полотнища на фініші відповідає кольору транспорту, який повинен досягти конкретної позиції.

Доведеться будувати окремі маршрути з урахуванням синхронного переміщення машин. Синхронізується тільки напрямок, якщо попереду виявляється перешкода або майданчик закінчується - автомобіль зупиняється в очікуванні подальших інструкцій. Другий буде їхати, поки не досягне свого глухого кута або завершальній точки. Під прапором коректного відтінку виконується зупинка двигуна. Напарник в інший тачці продовжує їхати сам, можна керуватися виключно її інтересами.

Відмінні риси гри Slide Drive:

  • планування маршрутів транспорту;
  • одночасне керування кількома машинами;
  • синхронність автомобілів;
  • індивідуальні точки старту і фінішу;
  • динамічні і статичні перешкоди.

Шкала енергії, таймери, число життів і інші ускладнюють фактори відсутні, ймовірність падіння в прірву нульова. Розробник також не передбачив набір очок, призи або інші мотивуючі елементи, рішення завдання знаменується оплесками і скромним салютом з конфетті. Зіткнення змушують водіїв зупинитися, але без трагедій і штрафів. Для продовження поїздок досить вказати новий напрямок.

Просте графічне оформлення допомагає сконцентруватися. На однотонному тлі в центрі екрана розташовується локація з кольоровими перешкодами. Деякі обємні фігури активно переміщаються, доведеться вичікувати момент, коли шлях вільний. Зверху відображаються кнопки відкрити вікно установок і повторного проходження поточного завдання, а також нумерація рівнів. Фанатам цікавих головоломок з чіткими умовами і можливістю тренування логіки обовязково сподобається це додаток!


Реклама

Slide Drive для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/04 10:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |