Bike Rider Racing Game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Bike Rider Racing Game  - це барвиста гонка, в якій має бути мчати на мотоциклі серед джунглів по складним дорогах, практикуватися у виконанні трюків.

Персонаж сідає на залізного коня і починає рух. Регулювання швидкості, застосування різних прийомів і інші дії водія повністю залежать від гравця. Можна без підключення до мережі насолоджуватися цікавими поїздками, попутно збирати монети і утримуватися на трасі максимальний період часу. Є також можливість спілкування з іншими користувачами, онлайн-формат дозволяє обмінюватися досвідом, ділитися думками, приймати рішення і змагатися.

Моделі транспортних засобів відрізняються не тільки за зовнішніми параметрами, але і за технічними характеристиками. Досвідчений гравець зуміє розблокувати мотоцикл з більш плавним керуванням, завдяки якому їхати по нерівних ділянках значно зручніше. Всього моделей є тільки 10, розробник більше акцентував увагу на дорогах, їх створено більше сотні. При виборі зон розташування трас враховувалися реальні ситуації велогонок.

У фентезі-стилістиці оформлення не полінувалися зробити якісну фізику, змушує планувати кожен рух. Чим далі вдається дістатися, тим складніше стає шлях. Якщо спочатку трюки робляться для підкреслення крутості водія, то пізніше вони перетворюються в обовязкові маневри, без яких можна разюче швидко припинити подорож.

Відмінні риси гри Bike Rider Racing Game:

  • поїздки в густих джунглях на мотоциклі;
  • більше сотні доріг;
  • 10 моделей транспорту на вибір;
  • вчинення оригінальних трюкових дій;
  • збір бонусів і монет.

Просте управління не гарантує легкості проходження дистанцій. Таймер у верхньому кутку відображає поточні результати за часом. Старанність і готовність продовжувати розпочату при будь-яких погодних умовах наблизять персонажа до успіху. Падіння бувають болючими, організм героя часто отримує серйозні травми, а гоночний транспорт іноді буквально розлітається. Але повторне проходження увазі повне відновлення людського тіла і заліза. Уважність і обережність важливі помічники любителя експериментів. Джунглі зачекалися гонщика-рекордсмена!


Реклама

завантажити Bike Rider Racing Game 2.2 для LG L35

Загальна інформація
версія 2.2 (13)
дата завантаження 2020-11-11 02:32
Розмір 40.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/03 12:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |