Badminton Legend
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Badminton Legend  - це спортивний проект, в якому належить виходити на корт, боротися за першість у бадмінтоні, придумувати хитрі трюки проти опонентів.

Гравець вибирає спортсмена серед доступних персонажів, потім Кастомізіруйте його, підбирає оригінальне вбрання. Після можна починати змагання на одній з чотирьох майданчиків. Матч розділяється на раунди, на майданчику без глядачів опоненти стоять по різні боки від сітки, намагаються вдарити по волану так, щоб він впав на стороні супротивника. По завершенню кількох раундів визначається переможець, йому дістаються монети і вихваляння. Отримані кошти обмінюються на апгрейди, на екрані відображається таблиця з переліком поліпшень і їх тарифікацією.

Рекомендується відразу аналізувати, що краще придбати зараз, на які здібності підкоп монет. Допускається придбання більш зручною ракетки або поліпшення екіпіровки, від них багато в чому залежить якість виступу на корті. Алгоритм витрачання коштів продумується з урахуванням індивідуальної тактики і планів. Користувач управляє підопічним, регулює переміщення, а також активує різні трюки. Можна посилити удар, піднестися в повітря і затриматися там, спробувати акробатичні прийоми і хитрості. Дотик ракеткою волана в стрибку проводиться в сповільненій візуалізації.

Відмінні риси гри Badminton Legend:

  • участь в змаганнях з бадмінтону;
  • широкий вибір спортсменів;
  • виконання стрибків і трюків;
  • оновлення ракеток, одягу, екіпіровки;
  • задіяння чарівних навичок.

Залучення додаткових здібностей супроводжується спецефектами, що трохи віддаляє процес від реальності. Але уважність і спритність тут потрібна не менше, ніж у звичайній грі. Інтуїтивні принципи управління допомагають швидко адаптуватися і сконцентруватися на боротьбі з спритним суперником. Фонове зображення забезпечує відмінність локацій. Можна влаштовувати змагання на піску пляжу або на гірських схилах, але на погодні умови або інші параметри фон не впливає. Результати спортивних битв залежать від умінь і грамотного їх поєднання. Станьте творцем нової легенди бадмінтону!


Реклама

завантажити Badminton Legend 3.7.5003 для LG L35

Нове в цій версії
-Bug fixes and improvement
Загальна інформація
версія 3.7.5003 (375003)
дата завантаження 2021-01-31 11:56
Розмір 23.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Enjoysports на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/02 11:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |