Island: Exorcism
4.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Island: Exorcism  - це магічний ролевик, в якому команда заклинателів бореться з демонічними істотами, звільняє острів від грізних і нахабних монстрів.

Гравець потрапляє на острів Чеджудо, де демони відібрали владу у мирних жителів і намагаються встановлювати свої закони, керуючись виключно особистими інтересами. Потрібно зібрати могутніх заклинателів, обєднати і розвинути їх сили, щоб протистояти злісним ворогам. Битися доведеться з представниками темної сторони із західних і східних міфологічних оповідань. До кожного необхідний особливий підхід, благо у підопічних хороший фундамент підготовки, багато незвичайних навичок і готовність до вдосконалення. При підвищенні рівня здібностей кожен боєць трохи змінює вигляд, візуалізація позбавлена ​​одноманітності.

Розробник пропонує цікаві режими, крім проходження історії можна взяти участь в походах на вершини веж, витягнути демонів з будівель. Також є опція виклику на дуель реальних гравців, боротьба за статус кращого екзорциста. У розвідувальних місіях уважні персонажі відкривають нові ділянки територій. Ще можна боротися з драконом або відвідати темний острів, де монстри на кожному рівні стають потужнішими і вимагають більшої витрати енергії в боях. Готуйтеся до частих знайомствам, вороги і помічники будуть зявлятися всюди, по діалогам легко розібратися, хто несе загрозу або планує надавати підтримку.

Відмінні риси гри Island: Exorcism:

  • збір загону крутих заклинателів;
  • великий вибір підопічних;
  • унікальні таланти персонажів;
  • чудовиська з міфів різних континентів;
  • комбінування магії, зброї і містики.

Сюжет створений за мотивами знаменитого вебтона, сюжетна лінія простежується дуже чітко. Шикарна графіка і спецефекти занурюють користувача в сценарні баталії. Збройний арсенал гідний захоплення, але доведеться звикнути до використання кожного інструмента, навчитися поєднувати стандартне зброя і магію, щоб сильніше тиснути на ворогів. Барвисті і деталізовані локації ідеальні для тривалих досліджень. Необхідно знищити демонів, що створюють безлад на локаціях!


Реклама

Island: Exorcism для LG L35

Усі додатки Gamepub на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
4.63★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/01 12:40
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |